Page 13 of 442 FirstFirst ... 3910111213141516172363113 ... LastLast
Results 301 to 325 of 11038

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2023]

  1. #301
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,157
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    977
    Thanked in
    527 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Ma da...baš palo kod Damire Kalač.
    To je po slici neki staro zrno metka automatske puške, ručno izvadjeno iz čaure.
    Upravo tako, jer je nedeformisano a da je udarilo u pamuk imalo bi blage deformacije a uz to nema svjeze ogrebotine od izlaska iz caure nego se vidi oksidacija.
    Ako je prava fotka...

    Послато са SM-F936B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  2. #302
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    15,162
    Thanks Thanks Given 
    2,018
    Thanks Thanks Received 
    6,237
    Thanked in
    2,905 Posts

    Default

    Što se pucanja tiče vidio sam dvije ,,nerealne'' scene. Neko fudbalsko prvenstvo je bilo (evropsko, svjetsko, klupsko, ... pojma nemam), u starom gardu se gleda utakmica, dobija neki tim (valjda ,,naši'') i nastaje pucnjava (ko zna gdje), u pozadini žena drži bebu u naračiju i vrisnu ,,pridržite mi bebu, nešto me ujede za šaku''. Metak je pogodio u šaku. Nekoliko godina kasnije jedan moj poznanik vozi automobil i kod ,,Slavije'' (teniski tereni kod Slovenske Plaže) mu puče zadnja šoferšajna. Metak ko zna sa kojeg slavlja doletio.
    Inače, najgluplje objašnjenje (zapravo ne znam postoji li pametno) koje sam čuo od jednog koji koristi bojevu municiju prilikom slavlja, a ne manevarsku, je, pazi sad: ,,dusa je čistiti pištolj poslije upotrebe čorka, od pravih metaka puno je čistija cijev''.

  3. The Following User Says Thank You to wulfy For This Useful Post:


  4. #303
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    25,025
    Thanks Thanks Given 
    4,289
    Thanks Thanks Received 
    8,289
    Thanked in
    3,155 Posts

    Default

    Komsiju na Zlaticu je prije 25 godina zalutali metak u vrat pogodio, nepokretan ostao kao tinejdzer.

    Senlucili na svadbu...

    Vazda smo bili primitivni i nece se nista promijeniti na bolje jer ne ucimo na greskama.
    A i inace.


    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  5. #304
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    15,070
    Thanks Thanks Given 
    3,562
    Thanks Thanks Received 
    4,691
    Thanked in
    2,088 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Komsiju na Zlaticu je prije 25 godina zalutali metak u vrat pogodio, nepokretan ostao kao tinejdzer.

    Senlucili na svadbu...

    Vazda smo bili primitivni i nece se nista promijeniti na bolje jer ne ucimo na greskama.
    A i inace.


    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Kad gradjani nece dauce na greskama, onda bi trebala drzava nesrecna da ih nauci, tako sto ce da ih dooooobro rebne po dzepu ili zatvorskom kaznom, da vise nikome ne pada na pamet. Mislite da su na zapadu kulturu naucili pricom? Ne, nego se zna sto slijedi ako nepostujes zakon. Samo kod njih se sudije i tuzioci ne biraju po tome koliko su podobni i partijski profilisani.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  6. The Following 3 Users Say Thank You to mexiko For This Useful Post:


  7. #305
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,956
    Thanks Thanks Given 
    102
    Thanks Thanks Received 
    612
    Thanked in
    381 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Komsiju na Zlaticu je prije 25 godina zalutali metak u vrat pogodio, nepokretan ostao kao tinejdzer.

    Senlucili na svadbu...

    Vazda smo bili primitivni i nece se nista promijeniti na bolje jer ne ucimo na greskama.
    A i inace.


    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Sve to stoji. Metak može uvijek da zaluta.
    Uvijek je mogao.
    Apsolutno sam protiv šenlučenja vatrenim oružjem i svakim pirotehničkim sredstvima. Tim mora da se bavi policija,.

    Ali sad je krenulo baš na pravoslavni Božić po starojulijanskom kalendaru da se nalaze po dvorištu novinara zalutal projektil.

    Ajd mani me šuplje.

  8. #306
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,655
    Thanks Thanks Given 
    3,564
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Znači sad ne vjerujemo Damiri Kalač. Vala i ona baš, našla na sveti dan da se žali na zalutale metke, čuj mene podvaljuje čaure koje je kliještima izvadila iz pravog metka.
    Da se manemo šuplje priče.

    Ako se utvrdi da su stvarno napali doktora, momcima želim minimum godinu dana Spuža da dobro porazmisle o svojim postupcima za ubuduće.
    Ako sam dobro informisan, ljekari nisu službena lica pa im se ne može na teret stavljati napad na službeno lice.

    https://www.vijesti.me/vijesti/drust...-signalizaciju
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  9. #307
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,655
    Thanks Thanks Given 
    6,202
    Thanks Thanks Received 
    5,826
    Thanked in
    3,374 Posts

    Default

    Momci nadrogirani, u urgentni centar nazalos par puta bio svjedok dje sam ulijecao da pomognem sekjuritijuda savladaju .drogase, iz kome kad se probude ne znaju dje su vika dreka i onda nastaje havarija a privatno obezbedjenje malo ih ima za taj posao ..
    kakvu snagu dobiju nevjerovatno....


    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  10. #308
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,760
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    204
    Thanked in
    153 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...rosku-gradjana
    Sve na sto, nek se slavi bahato
    Rokaj Miladine, šta te briga.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  11. #309
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    9,069
    Thanks Thanks Given 
    1,019
    Thanks Thanks Received 
    4,110
    Thanked in
    2,315 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Jel ima on nekih drugih dokaza za nacionalno opredeljenje?
    Нисам примијетио.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  12. #310
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    7,074
    Thanks Thanks Given 
    685
    Thanks Thanks Received 
    1,189
    Thanked in
    472 Posts

    Default

    https://www.portalanalitika.me/clana...i-srbije-video

    Ovakvo štovanje i čast ni Momir kod Sjoke nije imao,no muka je-valja vraćat kredite.
    "...Tu je slika Ive Lole Ribara"

  13. The Following 3 Users Say Thank You to Sidewinder For This Useful Post:


  14. #311
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,868
    Thanks Thanks Given 
    2,312
    Thanks Thanks Received 
    5,860
    Thanked in
    2,041 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    https://www.portalanalitika.me/clana...i-srbije-video

    Ovakvo štovanje i čast ni Momir kod Sjoke nije imao,no muka je-valja vraćat kredite.
    Zajebavate li se da braća Srbi sa ovih geografskih prostora pod nazivom Crna Gora moraju da idu na raport kod braće Srba u Srbiju. Ja sam mislio da smo mi srpska Sparta kad ono trt, podrhtava glas junački.

  15. The Following 7 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  16. #312
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Ada rece kolega forumas da su oni stavili do znanja vucicu sto misle o njemu… izgleda to pismo nije stiglo jos


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  17. The Following 2 Users Say Thank You to acs For This Useful Post:


  18. #313
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    9,220
    Thanks Thanks Given 
    3,383
    Thanks Thanks Received 
    1,717
    Thanked in
    940 Posts

    Default

    На ту тему, одличан твит комшинице из србије.



    https://twitter.com/celava_ti_mama/status/1612031692956471296?s=20&t=A0p2n04vfH4Ip11hNTHl3w
    Last edited by Mstislav; 10-01-23 at 13:07.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  19. The Following User Says Thank You to Mstislav For This Useful Post:


  20. #314
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,551
    Thanks Thanks Given 
    6,094
    Thanks Thanks Received 
    6,648
    Thanked in
    3,173 Posts

    Default

    Da li ime proizvoda Vazelin potice od rijeci vazal?

    Sto ces, i vazalstvo valjda ima neke svoje benefite.
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  21. The Following 2 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  22. #315
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,579
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

  23. #316
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    9,220
    Thanks Thanks Given 
    3,383
    Thanks Thanks Received 
    1,717
    Thanked in
    940 Posts

    Default

    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  24. #317
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,551
    Thanks Thanks Given 
    6,094
    Thanks Thanks Received 
    6,648
    Thanked in
    3,173 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Zajebavate li se da braća Srbi sa ovih geografskih prostora pod nazivom Crna Gora moraju da idu na raport kod braće Srba u Srbiju. Ja sam mislio da smo mi srpska Sparta kad ono trt, podrhtava glas junački.
    A ne ne, to su Srpski Špartanci, jer špartaju put gore svako malo kad ih vlastelin pozove.

    "Обавезе вазала могу се представити помоћу два термина – савет и помоћ. Савет означава дворску службу. Вазал је дужан да оде на властелинов двор на његов позив. Властелин своје вазале окупља на свој двор да би се са њима саветовао или да би им судио."
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  25. The Following 2 Users Say Thank You to avet For This Useful Post:


  26. #318
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,868
    Thanks Thanks Given 
    2,312
    Thanks Thanks Received 
    5,860
    Thanked in
    2,041 Posts

    Default




    Valjda nam je osvježenje donijelo to da ne moramo više da se pravimo naivni i mutavi. Ako možeš na tim linkovima koje si postavio da nađeš da neko negira Crnogorce ja ću se automatski samobanovat, u suprotnom to što si postavio je samo slabašan pokušaj spina.

  27. The Following 6 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  28. #319
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    I onda se pitamo sto bi bilo da krene vucic da oslobadja berane i herceg novi…


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  29. The Following User Says Thank You to acs For This Useful Post:


  30. #320
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,862
    Thanks Thanks Given 
    1,082
    Thanks Thanks Received 
    1,450
    Thanked in
    725 Posts

    Default

    Ovo je potpuno razumljivo, predsjednik Republike Srbije ih finansira i kao i svaki finansijer zahtijeva da se poloze racuni za obavljanje poslova profesionalnog nacionaliste, a njima to opet odgovara jer da nisu profesionalni nacionalisti ne bi imali pepela na .... tako da je svima dobro i svi zadovoljni. Ovo dodje kao neko godisnje usvajanje finansijakih iskaza.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  31. The Following 6 Users Say Thank You to Shaneman For This Useful Post:


  32. #321
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    25,025
    Thanks Thanks Given 
    4,289
    Thanks Thanks Received 
    8,289
    Thanked in
    3,155 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...tica-svih-srba

    DNO DNA.

    Evo DPSu jos jedan volej.

    I neka im kad je nova vlast ovako podanicka i samo misli o srbovanju i nacionalizmu.

    Probijamo sve nivoe dna...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  33. The Following 2 Users Say Thank You to Mojsije For This Useful Post:


  34. #322
    Join Date
    May 2015
    Posts
    382
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    135
    Thanked in
    74 Posts

    Default

    Da, i? Ne vidim šta je sporno.
    Nije valjda Brazil matica svih Srba?!

  35. #323
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,868
    Thanks Thanks Given 
    2,312
    Thanks Thanks Received 
    5,860
    Thanked in
    2,041 Posts

    Default

    Što bi vam đedo pokojni reka na ovo piškenje treceligaških Vučićevih podanika po opštinarima, samo bi vas pogleda i vratio se pod onu ploču.

  36. The Following 7 Users Say Thank You to remark For This Useful Post:


  37. #324
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,655
    Thanks Thanks Given 
    6,202
    Thanks Thanks Received 
    5,826
    Thanked in
    3,374 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    https://www.vijesti.me/vijesti/polit...tica-svih-srba

    DNO DNA.

    Evo DPSu jos jedan volej.

    I neka im kad je nova vlast ovako podanicka i samo misli o srbovanju i nacionalizmu.

    Probijamo sve nivoe dna...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Iz teksta zakljucujemo su pošli pare da traze jer su ugrozena vrsta pred izumiranje i jedva cekaju da im se servira pojedinacno po koji miliona.....
    ovo je isto ko da u opstini u Njemackoj predsjednici stave Francuske zastave
    ....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  38. #325
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    8,339
    Thanks Thanks Given 
    1,848
    Thanks Thanks Received 
    5,399
    Thanked in
    2,078 Posts

  39. The Following 2 Users Say Thank You to ASC For This Useful Post:


Page 13 of 442 FirstFirst ... 3910111213141516172363113 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Premier League 2022/2023
    By miovrag in forum Fudbal
    Replies: 213
    Last Post: 19-08-23, 22:38
  2. 2022/2023 NBA Season
    By miha in forum Košarka
    Replies: 2802
    Last Post: 30-06-23, 11:26
  3. Iz raznih medija [Edicija 2022]
    By Kliker17 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 14336
    Last Post: 01-01-23, 10:50
  4. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  5. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •