Otvaram malo mrtvu temu mada zaista nadjoh zanimljiv clanak pa reko da se podijeli da cujem misljenje forumasa jer sa obzirom da nas ima na obije strane ove teme a dosta se i medjusobno svadjamo oko toga valja malo raspraviti
https://thegrayzone.com/2022/12/30/d...s-bosnian-war/
Izvor: https://thegrayzone.com/wp-content/u...12/1F-Copy.pdf






Reply With Quote
Bookmarks