To što će ko da piše je njegova lična stvar a ti piši što te volja.
Uostalom, meni se baš nešto Putinova svita zamjerila još odavno,a posebno ove ljige oko njega i ovaj miš mali Peskov i to i ovaj RT kanalizacioni kanal.
A mene će front zanimati onda kad razbiju Ruse u Melitopolj, i kad osvoje Kreminu i kad padne Bakhmut.Mene u tom smislu front zanima.
Eto tako.
Sent from my SM-A336B using Tapatalk







Reply With Quote
Bookmarks