Originally Posted by outline e, sad da vidimo sve one političare koji sinoć skočiše da brane Kneževića, šta će da kažu? Sent from my M2101K9AG using Tapatalk Igraju na sigurno. A sigurno je kokošije pamćenje sub85 kad ih Vesti ne podsjećaju, kao npr pušenje o trošku države 100 puta. Sent from my iPhone using Tapatalk
Tko leti, vrijedi...
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Forum Rules
Bookmarks