
Originally Posted by
AL no1
Svako ko gleda Pipketa godinama,mogao je josh sinoc prilikom izjava da vidi da Pipke izbjegava istinu...druga strana priche je shto je htio da smjesti momku,a najjache od svega je shto je mogao itekako da poentira da nije dalabu,samo da je u CB rekao daj da se izmirimo,po mali prst obojica,i svi zadovoljni,posebno on,a ovako...aaaa bljak!
Bookmarks