https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...je-je-nasrtalo
"Ponavljam da nijesmo ni verbalno ni fizički napali poslanika Kneževića, ona rečenica je bila odgovor na pitanje. Molimo da se pogledaju kamere i sve će biti jasno", saopštio je N.G."
Evo druga strana u sukobu insistira da se pogledaju nadzorne kamere kako bi potvrdile da je njihova prica vjerodostojna. Ja ne vidim problem da javnosti se puste snimci sa nadzornih kamera.
https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...nje-do-72-sata
"Osnovno državno tužilaštvo u Podgorici formiralo je krivični predmet protiv osumnjičenog I.G., zbog krivičnog djela ugrižavanje sigurnosti izvršenog na štetu M.K.", piše u saopštenju





Bookmarks