Prijatelju, ocigledno se nisi nikad tukao...
Ako ne das na sebe malo ko moze da te nalupa. Pod boksom se sigurno misli na stegnutu pesnicu. Losije izrazavanje.
Ovaj iz Pipunovog obezbjedjenja je udario oca od ovog, onda je momak skocio i potukao se i to je to.
Pipun posao da prijavi da je verbalno napadnut jer je Srbin.
Ovo za fizicki dio ne spominje jer je njegovo obezbjedjenje zapocelo tucu. Zato se zahvalio svom vozacu. Vjerovatno mu se bila stegla pikica kad je krenula frka.
p.s. A ne nego seems legit da Pipun ni kriv ni duzan izmaltretiran, pored obezbjedjenja.






Bookmarks