Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
https://www.portalanalitika.me/clana...i-pire-krompir

otvaraju fabriku cipsa jel krivo velikoumnicima foruma

Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Otvaraju je evo godinu. Ovo je treće otvaranje. Možda im se posreći ove rede.




Sent from my iPhone using Tapatalk