Quote Originally Posted by Dzi View Post
https://www.vijesti.me/vijesti/ekono...daji-zeljezare

Aj nek nam je sa srećom. Još jedan gubitaš na grbači naroda i još 230 radnika, uz najavljeno povećanje broja zaposlenih.
Neka neko javi gradonacelniku Herceg Novog da Dubrovcani nece kupit Meljine. Neka proba strajkovat u Niksic, mozda ih oni kupe

Sent from my SM-S908B using Tapatalk