Tako je i treba biti precizan i ozbiljan makar se radilo i o pisanju na forumu.
Jer svakome su dostupne na citanje ove stranice i objave pa bi neko mogao da zakljuci da je bas lagano uzditi zastavu i da se toga prisjeti kao zgodne zabave pa to i uradi nedje kad ode da radi selidbe ili bere medicinske biljkice pa mu onda nece valjati i biti korisno da se poziva na CDM forum i objave o tumacenjima ustavnih normi Sjedinjenih Drzava na CDM forumu.


Sent from my iPhone using Tapatalk