
Originally Posted by
Ser Bronn
Hahahahaha traži Dior na Aliekspres lik. Kakvih doktora ođe ima.


Sent from my SM-G780G using Tapatalk
Axaxxaxa, ja gledam i ne vjerujem, i od koga je, mnogo je 
Ja se samo pitam je li "mama" morala da plati 4e za podnošenje oaketa carinskom pregledu 

Originally Posted by
Shaneman
Ne postoji americki Ustavni sud i paljenje zastave nije ustavna kategorija.
U odredjenim slucajevima takvo ponasanje gradjanina nije kaznjivo tj, sud je zabranio kaznjavanje za takvo djelo ali to nikako ne znaci da bilo ko bilo kada bilo gdje moze da zapali bilo ciju americku zastavu.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne postoji Ustavni, ali postoji Vrhovni, koji je skoro pa pandan našem Ustavnom, jer se bavi Ustavom SAD
Forever young, i want to be forever young
Bookmarks