Vidim policija sto je rekoh ovo - otvaram prozor čujem Draginju. Dritaaaneee što se bojiš izboraaaaa Dritaaaaaneeeee. Narod isto kao prije stoji od kraja CBanke.. Je li moguće 3 ili 4 skup koji li je vec ovo da ne mogu da okupe preko 5000 ljudi i to iz čitave CG.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks