Samo da napišem i ispravim navode pošto i ti kao drug zvani Mojsije<3antiEU4ever miješaš babe i žabe.
Crna Gora ima najgore rezultate ikada prema EU integracijama za vrijeme dvije poslednje (opis: izdajnici državnih interesa) Vlade. To je činjenica na koju ćeš morati da se navikavaš i džaba bilo kakvo manipulisanje ili botovanje sa koje god strane dolazilo.
A evo i moj drug Borelj zaprijetio Vladi da nećemo dobiti ni centa od EU ukoliko se ne odblokira država. Za tvoju info ovo je DF Vlada i crknite puknite boli ih uvo za to... Nego-dakle, traži se dijalog i dogovor svih političkih struktura. Knockdown
P.S. Crnogorci nikada neće praviti nemire i štetu državi, to jedino mogu tvoji obećani prijatelji svemoćni DeeFovci sa kalašnjikovima...







Bookmarks