Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
Njima je preostalo još izazivanje nemira u drzavi,uz ovu svakodnevnu blokadu i destabilizaciju,više su isprđeli i kod amerike,jUkej i evrope.

Podršku naroda takodje nemaju,džaba izbore traže,i to traže da bi sebi kupili vremena i da uzmu sto više mandata jer propadaju brzinom svjetlosti


Sent from my iPhone using Tapatalk
Samo da napišem i ispravim navode pošto i ti kao drug zvani Mojsije<3antiEU4ever miješaš babe i žabe.

Crna Gora ima najgore rezultate ikada prema EU integracijama za vrijeme dvije poslednje (opis: izdajnici državnih interesa) Vlade. To je činjenica na koju ćeš morati da se navikavaš i džaba bilo kakvo manipulisanje ili botovanje sa koje god strane dolazilo.

A evo i moj drug Borelj zaprijetio Vladi da nećemo dobiti ni centa od EU ukoliko se ne odblokira država. Za tvoju info ovo je DF Vlada i crknite puknite boli ih uvo za to... Nego-dakle, traži se dijalog i dogovor svih političkih struktura. Knockdown

P.S. Crnogorci nikada neće praviti nemire i štetu državi, to jedino mogu tvoji obećani prijatelji svemoćni DeeFovci sa kalašnjikovima...