Page 473 of 574 FirstFirst ... 373423463469470471472473474475476477483523573 ... LastLast
Results 11,801 to 11,825 of 14337

Thread: Iz raznih medija [Edicija 2022]

  1. #11801
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,551
    Thanks Thanks Given 
    6,094
    Thanks Thanks Received 
    6,648
    Thanked in
    3,173 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Kako su iskusno patriJote pomjerili skup za 20:00h tačno kad zavrsi utakmica Crna Gora-Slovačka,dako im ko dođe hahahah


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ako ih opet bude samo 500 sve nogama u guzicu velis li lol
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  2. #11802
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,914
    Thanks Thanks Given 
    2,895
    Thanks Thanks Received 
    3,501
    Thanked in
    1,570 Posts

    Default

    Volio bi da bude 80000, al da fe.ka.lije ne dodju, eto.
    Last edited by no-mercy; 16-11-22 at 13:09.
    Tu es mon héro!

  3. #11803
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,551
    Thanks Thanks Given 
    6,094
    Thanks Thanks Received 
    6,648
    Thanked in
    3,173 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Volio bi da bude 80000, al da fe.ka.lije ne dodju, eto.
    Jedino kad bi bila zabrana, da na skupovima ne mogu doci oni koji su uclanjeni u neku politicku partiju ili u neku od sekti. Mrka kapa. (joke naravno. nijesu svi fekalije)
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  4. #11804
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,582
    Thanks Thanks Given 
    1,561
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    Evo vele otkazan skup


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. The Following User Says Thank You to AdO_pG For This Useful Post:


  6. #11805
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    3,693
    Thanks Thanks Given 
    1,233
    Thanks Thanks Received 
    1,667
    Thanked in
    904 Posts

    Default

    Veli Damjanović da će uvećanje plata da prati inflaciju. Kakav ekonomski mag. Hoće li i kasirkama ovećati zarade ili inflacija važi samo za uhljebe?

    Nadam se da mu budzet neće podržati ali on onih faca ne očekujem ništa pametno. Uglavnom sad bih podržao i Petra Ivanovića na mjestu ministra prije ovog ludog pipuliste.

  7. #11806
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,700
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Evo vele otkazan skup


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. The Following 2 Users Say Thank You to Biznismen Podgorica For This Useful Post:


  9. #11807
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,582
    Thanks Thanks Given 
    1,561
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    Ja mnim da su Jeftu ovi iz samoga vrha rekli Aj ti sad malo,dobio si stan,pokaži ljubav prema drzavi,čuj mene dpsU…


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #11808
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    7,950
    Thanks Thanks Given 
    992
    Thanks Thanks Received 
    1,107
    Thanked in
    711 Posts

    Default

    SNP braća najjača

    Love, peace and respect.

  11. #11809
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,551
    Thanks Thanks Given 
    6,094
    Thanks Thanks Received 
    6,648
    Thanked in
    3,173 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    SNP braća najjača

    #NoCenzus
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  12. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  13. #11810
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    Ja mnim da su Jeftu ovi iz samoga vrha rekli Aj ti sad malo,dobio si stan,pokaži ljubav prema drzavi,čuj mene dpsU…
    A sto cini Nemanja, ne patise...

    Ja mozda ostavim koji post vise, ali kod mene je konstruktivnost u pitanju. Borba za nesto, stvar za koju treba dici glas.

    Ti destruktivno. Upro da obesmislis.

    Ili pokusavas, sto rece Esad Krcic, da objašnjavas sopstvenoj savesti zašto si izdao kad je bilo najteže!


    Nego ne vidjeh da ste okacili rijeci druge strane. Ne vidjeh da ste objasnili kakva smo mi to onda drzava ako dva vrhunska ljekara, a podstanari, ne mogu dobiti stan nakon godina i godina plemenitog kvalitetnog rada.

    Ne vidjeh da ste polemisali Zdravkov stan. A ima ih jos, i bez DPS-a. Sto vele, saopstenje iz URA pisali likovi iz stanova koje su im roditelji dobili ama na identican nacin.
    Last edited by Mr_Gospodin_Signore; 16-11-22 at 14:53.

  14. #11811
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    3,693
    Thanks Thanks Given 
    1,233
    Thanks Thanks Received 
    1,667
    Thanked in
    904 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    SNP braća najjača

    Zadužit se do koske da bi uhljebima povećali zarade i to predstavit kao uspjeh jedne partije. Koja inače igrom slučaja nema cenzus.

    Ološ.

  15. The Following 3 Users Say Thank You to Dzi For This Useful Post:


  16. #11812
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,551
    Thanks Thanks Given 
    6,094
    Thanks Thanks Received 
    6,648
    Thanked in
    3,173 Posts

    Default

    Brao ti ga brate moj. Ovakvu izjavu mogu samo .



    „Najmanje treba da tražimo duplo. Moj lični stav je da je bolje da ih damo za džabe nego za 100 miliona eura“, zaključio je Abazović.

    https://www.cdm.me/ekonomija/abazovi...me-besmislena/
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  17. #11813
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Spajić: Ovaj budžet je napravljen da sruši ovu državu
    https://www.cdm.me/ekonomija/spajic-...si-ovu-drzavu/
    Krvavac je, pored ostalog, odgovarajući na pitanje o programu “Evropa sad 2” naveo da će to obuhvatiti poreske reforme i reforme socijalne zaštite i penzionog sistema, ali o tome će, dodaje, detaljnije kad ih budu prezentovali.
    Ovo mora da su ukrali onu ideju Pokreta LSO o ukidanju doprinosa za PIO sto bi imalo multiplikativni efekat i naglo podmladjenje drustva.

    https://www.cdm.me/ekonomija/damjano...-samo-da-cuti/
    Damjanović: Spajić treba samo da ćuti
    “Neko ko u kampanji obećava građanima, a zbog čega je ostvario rezultate, obećava građanima plate od 1.000 eura, a danas je rekao da je njegov program skup reformi koji ne povećavaju budžetske rashode – pa kako je to moguće? Neko ko je rekao da se iz takozvanog hedžinga može odmah povući 100 miliona eura, a zna da je to nemoguće, koje su posljedice i što mu je rečeno u MMF vezano za taj aranžman. Neko ko je ugrozio penzionere, opštine na sjeveru, male privrednike, podstakao sivu ekonomiju i faktički zakonom natjerao dio malih privrednika da ponovo ulaze u sivu zonu. Neko ko je formirao legendarno preduzeće Montenegro Works, koje je potrošilo pola miliona eura za čitanje tuđih revizorskih izvještaja. To je politka nekog ko najmanje ima prava da priča o budžetu i treba samo da ćuti”, zaključio je Damjanović.
    E kome vjerovati od ove dvojice, kome vjerovati... Ko je blize istini?

  18. #11814
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,265
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,574
    Thanked in
    2,610 Posts

    Default

    Nacionalističke priče na: Povratak u budućnost: Raščišćavanje

    EU tematiku na: EU, euro, integracija....

    The more things change, the more they stay the same.

  19. #11815
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,750
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,933
    Thanked in
    1,455 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Brao ti ga brate moj. Ovakvu izjavu mogu samo .



    „Najmanje treba da tražimo duplo. Moj lični stav je da je bolje da ih damo za džabe nego za 100 miliona eura“, zaključio je Abazović.

    https://www.cdm.me/ekonomija/abazovi...me-besmislena/
    A treba se sjetiti i vremena kad je citava prica bila nezamisliva i predstavljala veliku stetu za Crnu Goru: https://www.portalanalitika.me/clanak/embargo-na-zakup-aerodroma-tacka-sporenja-komarnica

    Ovi idioti ovo hoce da urade iz jednog jedinog razloga - kratkorocno krpljenje rupa u budzetu da ih narod ne bi izglasao i to van granica drzave a ne sa vlasti.
    Last edited by VanjaTheMan; 16-11-22 at 16:50.
    My stomach was making the rumblies - that only hands would satisfy.

  20. The Following 2 Users Say Thank You to VanjaTheMan For This Useful Post:


  21. #11816
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,372
    Thanks Thanks Given 
    6,185
    Thanks Thanks Received 
    13,716
    Thanked in
    5,198 Posts

    Default

    Tako je Abaze, pripremaj ti teren za Kastratija i ekipu, sad će polako da počinje priča kako je koncesija najbolje rješenje, za dž dabome uz neko obavezno ulaganje u narednih 50 godina.

    E ka da vas je ista *********** rodila ka ove prošle.

    Sent from my Galaxy S22+ using Tapatalk
    Last edited by BiTrAtE; 16-11-22 at 16:55.

  22. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  23. #11817
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    3,666
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    1,581
    Thanked in
    787 Posts

    Default

    Ono kad gradska podržava skup i poziva na okupljanje:


  24. The Following User Says Thank You to pauki For This Useful Post:


  25. #11818
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Gradska je javni servis a naaarod zeli izbore. Sjecam se kad je to Momo Koprivica trazio, neposredno prije odlaska u svoj automobil sluzbenih tablica, parkiran na zelenoj povrsini...

  26. The Following User Says Thank You to Mr_Gospodin_Signore For This Useful Post:


  27. #11819
    Join Date
    Sep 2021
    Location
    Twitter
    Posts
    2,231
    Thanks Thanks Given 
    2,578
    Thanks Thanks Received 
    677
    Thanked in
    403 Posts

    Default

    Ahahahahaha sad nece izbore splacine

  28. The Following User Says Thank You to p0smatrac For This Useful Post:


  29. #11820
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,551
    Thanks Thanks Given 
    6,094
    Thanks Thanks Received 
    6,648
    Thanked in
    3,173 Posts

    Default

    Nije davno izasla anketa rejtinga političara Crne Gore i njenih institucija.

    Koji procenat ljudi je zadovoljan sa trenutnim pravcem drzave?
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  30. #11821
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,636
    Thanks Thanks Given 
    885
    Thanks Thanks Received 
    1,314
    Thanked in
    692 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Gradska je javni servis a naaarod zeli izbore. Sjecam se kad je to Momo Koprivica trazio, neposredno prije odlaska u svoj automobil sluzbenih tablica, parkiran na zelenoj povrsini...
    Zabavlja me pomisao kako bi se ova Mirka Dević nazivala kad bi recimo sa neke druge televizije pozivala zabludjele komite da se vrate svojim srpskim korjenima?

    Послато са SM-A536E помоћу Тапатока
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  31. #11822
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,700
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Dobra skupština danas - kasnim 90min sa živim prenosom morao sam premotati da što ne propuštim ali do sad je sve na mjestu ima dobrih pitanja.


  32. #11823
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,079
    Thanks Thanks Given 
    4,978
    Thanks Thanks Received 
    8,960
    Thanked in
    4,327 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Zabavlja me pomisao kako bi se ova Mirka Dević nazivala kad bi recimo sa neke druge televizije pozivala zabludjele komite da se vrate svojim srpskim korjenima?

    Послато са SM-A536E помоћу Тапатока
    i mene zanima kako joj je muz sad kad mu vise nema ko reci aport
    nothing comes from violence and nothing ever could

  33. #11824
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,700
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default




  34. #11825
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    5,632
    Thanks Thanks Given 
    2,234
    Thanks Thanks Received 
    2,980
    Thanked in
    1,245 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    https://www.cdm.me/ekonomija/spajic-...si-ovu-drzavu/

    Ovo mora da su ukrali onu ideju Pokreta LSO o ukidanju doprinosa za PIO sto bi imalo multiplikativni efekat i naglo podmladjenje drustva.

    https://www.cdm.me/ekonomija/damjano...-samo-da-cuti/



    E kome vjerovati od ove dvojice, kome vjerovati... Ko je blize istini?
    Spajkijevoj izjavi fali motiv zasto neko oce da sruši drzavu. Ovako je ono ja vas optuzim, a vi vidite kako ce te se oprati. Moze da obecava prosjecnu platu i 2k ali koriscenje ove dijalektike i iz najboljih namjera ce podići nekima obrvu. Meni npr.


    Sent from आत्मनः
    γνῶθι σαὐτόν


Page 473 of 574 FirstFirst ... 373423463469470471472473474475476477483523573 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. 2022.
    By starwalker in forum Forumaški život
    Replies: 69
    Last Post: 06-01-23, 20:32
  2. Iz raznih medija [Edicija 2021]
    By Ben Dover in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13556
    Last Post: 03-01-22, 09:56
  3. Iz raznih medija [2020]
    By Gandalf_White in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5228
    Last Post: 06-01-21, 22:27
  4. Prodajem stereo kondenzatorski mikrofon Audio Tehnica AT 2022, nov. 180 eura.
    By Fernando in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 24-12-13, 11:53
  5. Replies: 1
    Last Post: 24-12-13, 11:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •