da ne lajkujem sad svaki post, bolje da napisem 2 rijeci
nisam ni znao da imamo ovaj topic, tako da sam mu se bas obradovao!
vama 4voro sto ste postovali do sad, svaka cast, dosta dobrog izvornog, starog bluza!
mene je u bluz uveo mozda i najveci bijeli bluzer Eric Clapton a onda i SRV. oni su mi usput i omiljeni muzicari.
u prilici sam bio da odlusam neke ozbiljne bluzere uzivo, neke manje neke vise poznate, probacu da podijelim po neki link kako mi bude dolazilo na ruku
philip sayce, joe bonamassa, gary clark jr, popa chubby, jimmy ray vaughan, buddy guy, kingfish ingram.... bice da sam nekog od poznatih i zaboravio.
od nepoznatih, sijaset nekih bendova sam cuo u 2-3 bara u LA koji su popularni i sviraju bluz vec decenijama. evo nekih linkova sa tih svirki.
Pedro
Austin i ekipa, klinci od 15tak god






Reply With Quote
Bookmarks