Ja sam imao čast sinoć da prvo probam ovogodišnji pumpkin ale od Druida. Ne stigoh da ga slikam u čaši ali ću to ispraviti koliko danas. Baš dobro pivo sa blagim ukusom bundeve, cimeta i vanile ali jako dobro izbalansiran ukus pa ništa ne iskače od ostatka. Veće gustine od redovnih piva pa mu i ta osjetna tekstura daje na karakteru.
https://instagram.com/highlander_brushes/





Reply With Quote
Bookmarks