Svaku noć ovako, uopšte nije lako.
https://instagram.com/highlander_brushes/
a sto znam...
Sent from my M2101K6G using Tapatalk
been there, done that !!!
Jedno Niksicko Nefiltrirano, samo JEDNO sinoc. I danas glava boli.
Kolko god puta obecam da Niksicki otrov vise necu da pijem, svaki put se za***** i tako mi i treba.
Ja sam pet dana evo u Zagrebu pio isključivo kraftove. Kapi jedne osjetio nisam glavobolje ili mamurluk.
https://instagram.com/highlander_brushes/
@Ickorz kako ti se čini? Osim ovog nije loše. Meni je neka lajt varijanta poput Karlovačkog.
Djuzla ima u Idea marketima.
Sent from my SM-A336B using Tapatalk
Idea, tako je. Meni je ovo punijeg ukusa od Karlovačkog i Žuje. Što znam ukusno i dobro radividjećemo ujutro
Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
Ne stigoh da napišem utiske posle Staročeškog. Pio sam ga opet u subotu veče. Znači, prekid filma obije noći. Prvi put sam mislio da je zbog rakije što sam pio posle, ali sad u subotu samo ovo zlo. Gađe direktno u mozak
Slovenia
Sent from my SM-S908B using Tapatalk
To learn how to use your head, you have to go out of your MIND.
Nije do društvaJoš se jedan žalio prije na koma mozga posle njega
Onda bolje Peroni a sad je na popustu.Meni je bilo privlačno kao nešto novo kod nas no..u svakom slučaju i nije neka šteta.
Zbilja ne vidim nešto Djuzlu a njemu si ga preporučio..
Sent from my SM-A336B using Tapatalk
Last edited by Bluemoon; 31-10-22 at 22:22.
Peroni je top. Ovo Staročeško je stvarno ukusno, ali ga ja neću više mrsit'
Od Niksickog me boli glava, imam nesanicu i imam kisjelinu.
Jednu noc sam dvije limenke Staroceskog skinuo.
S obzirom na to da je niskobudzetno, nikakvih problema nije bilo, cak mi se dopao ukus.
Ja sam imao čast sinoć da prvo probam ovogodišnji pumpkin ale od Druida. Ne stigoh da ga slikam u čaši ali ću to ispraviti koliko danas. Baš dobro pivo sa blagim ukusom bundeve, cimeta i vanile ali jako dobro izbalansiran ukus pa ništa ne iskače od ostatka. Veće gustine od redovnih piva pa mu i ta osjetna tekstura daje na karakteru.
https://instagram.com/highlander_brushes/
Dobar je Druid.
Potpuno se odvikoh od te blage gorčine hmelja kod krafta zbog Peronija.
Ali,popravni..
Sent from my SM-A336B using Tapatalk
Da ne ostanem dužan sliku. Druid pumpkin ale.
https://instagram.com/highlander_brushes/
Ako neko zna đe se u Podgorici može sresti brat Krombacher, sve ga manje ima a zadnji put čini mi se u Bogart.
(samo da nije seljana od muzike i šminka mjesto).
Na ljestvici između dobrog krafta i industrijskih lagera ubjedljivo mi je najjači.
Sent from my SM-A336B using Tapatalk
Kao se zadesite u HN idite u pub "Got" (nije gothic fazon, got je lokalni naziv za čašu/kriglu), da probate svijetlo craft pivo "Blonda" iz Male Novske Pivare.
Ponovo su pokrenuli proizvodnju, nisu radili koju godinu.
Šta smo mi toga popili svojevremeno, znalo je nas 5-6 bure otresti sad pa sad.
Sent from my OnePlus 8 Pro using Tapatalk
Stay salty.
Ja sam tamo prije jedno 4-5 godina pio neko tamno točeno koje je bilo fantastično. Tad mi rekoše da to neko od lokalaca pravi. Ljetos pođoh opet da obnovim gradivo ali ga nije bilo. Pretpostavljam da je to njihovo pivo bilo.
https://instagram.com/highlander_brushes/
Jeste, Stout iz Male Novske Pivare. Tada su samo to tamno i ovo svijetlo što pomenuh radili.
Gazda pivare i glavni "kuvar" je proveo blizu 20 godina u Americi radeći u raznim industrijskim i zanatskim pivarama, tako da know-how postoji i nije generički/uvozni sa masu eksperimenata nego se zna kako se do kakvog ukusa dolazi.
Sent from my OnePlus 8 Pro using Tapatalk
Stay salty.
Može li se kako nabaviti to ili ima samo u pub-u?
https://instagram.com/highlander_brushes/
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks