a da nosite telefon bez maske Mislim zavisi naravno koliko cuvate stvari i koliko vam cesto ispadaju . Ja sam se pomirio sa cinjenicom da covjek godisnje promijeni nekolike maske i nekolika zastitna stakla sto mu na kraju dodje do te neke cifre 30-50e na maske i stakla (mozda sam i malo rekao , ali ajde jer konkretno za fold je maska 70e original). Bolje je onda kasnije pri prodaji telefona spustiti cijenu za tih 30-40-50e ako vec ima po koju ogrebotinicu i uzivati u telefonu bez mijenjanja izgleda i velicine

mada ovo izizkuje da se stvori navika da u dzep stavljate samo telefon , bez kljuceva, sitnog novca i uopste ostrih predmeta. Ali ta navika se brzo stvori