Ova vakcina je skupa i stavili su je negdje na čekanju na listi prioriteta a da jako je bitna posebno ko ima djevojčicu.
Vodila sam se logikom i da je država ne nabavi svakako ću platiti vakcinaciju jer poslije 13.godine sve je manji efekat.
U Srbiji su recimo problemi druge vrste tzv antivakserski pokreti.
Nije zgoreg pročitati cio članak i kako takve grupe funkcionišu.
https://www.raskrikavanje.rs/mobile/...eplodnost-1042
Sent from my SM-A336B using Tapatalk






Reply With Quote
Bookmarks