A nisam mislio konkretno vas na forumu,al imam par pacijenta sa posla koji mi kazu" partizan ima kompleks od crveno bijelih dresova i ima da pukne kao tikva"
Danas se nisu culi,jer su samo cekali da provociraju i srecni su kada"komsiji crkne krava"
A meni puca q za jedne,druge i trece
Sent from my Poco X3 Pro using Tapatalk







Reply With Quote
Bookmarks