Četnika i ustaša se igrat nećemo, u to budi siguran.
Niti handžar divizije.
Ukratko kvislinzima se neće gledati ni iz jednog drugog ugla osim onog koji im pripada na stranicama istorije niti ima prostora revizionizmu takvim pojavama.
Isto važi i za njihove povampirene ideologije danas.
Sent from my SM-A336B using Tapatalk





Reply With Quote
Bookmarks