Super, ako nadjes pa da probam. Razmisljam da ugasim riptiter a da stavim to a onda na spratu da stavi neki AP. Znam da da mora biti na istom brojilu, nego kako je meni veliki stna imam dvije table jednu na donju sprat, drugu na gornji, ne znam da li ce tu praviti problem. Instalacije su nove, osiguraci itd...





Reply With Quote
Bookmarks