U sloveniju su se nakon par godina sjetili da oporezuju ovaj dio koji ep otkupljuje odnosno da vam se to smatra prihodom-dobitak.
Sent from my iPhone using Tapatalk
U sloveniju su se nakon par godina sjetili da oporezuju ovaj dio koji ep otkupljuje odnosno da vam se to smatra prihodom-dobitak.
Sent from my iPhone using Tapatalk
f6
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks