Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
Da je procenat vakcinisanih bio veci, bila bi veca i efikasnost vakcinacije. Virus bi imao mnogo manje prostora za sirenje. Antivakseri su jedan od dva glavna razloga zbog kojeg efikasnost vakcina nije mogla da bude veca. Drugi razlog je prebrzo sirenje virusa sa jedne strane i prespora distribucija vakcine sa druge strane.
Nadam se da si sarkastičan...kako god, nasmijah se grohotom, jutros na zoru.