Quote Originally Posted by NotRobot View Post
Onaj gore, pojma nemam čiji je. Usluga je svake godine sve gora.

Ni travu nijesu pokosili.
Nisam bio ove godine zbog cijene od 24e. samo ako spušte u ovih 10dana poću da se iskačem malo. + kakvo im je radno vrijeme od 11 do 18h