Ja nađoh baš povoljno smještaj u Utjehu, odlično i ocijenjen hotel no mi sve odzvanja onaj dojč od 4e, reko da me ne izmasakriraju tamo jer ne planiram kola palit...![]()
Forever young, i want to be forever young
Ja nađoh baš povoljno smještaj u Utjehu, odlično i ocijenjen hotel no mi sve odzvanja onaj dojč od 4e, reko da me ne izmasakriraju tamo jer ne planiram kola palit...![]()
Nisam isao ove godine iskreno,al sigurno je to da nije jeftino,vjerujem ti. Narodski rečeno"zinula im g****"
Voda na Velikom pijesku tokom avgusta nikad nije bila čista,na zalost zadnjih 30 godina koliko sam se ja tamo kupao. Tuzna istina
Diskutovali smo o tome mnogo puta,samo je to naziv apartmana ,al mjesto se tako ne zove.
Svakako uzivaj koliko mozes,i ako nisi Bio svrati u plavi jadran na Sladoled (odlican je svake godine) a limunada moze proci.
Sent from my Poco X3 Pro using Tapatalk
Kako mi reče zaposleni u Aquaparku, u sred onog gliba i zapuštenosti - jedva čekam da se ovo zatvori! I ja, vjeruj mi...
Onaj gore, pojma nemam čiji je. Usluga je svake godine sve gora.
Ni travu nijesu pokosili.
Kako se prosipaju laži da je preskupo kod nas... Ručak za 2 osobe + piće na pjenu od mora 19€
![]()
Koje su guzve u Bd zadnjih 10 dana, ovo je nerealno. Ne mili mi se iz stana izlazit'.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ovo je pakao na od Novoga do Budve, i oko zaliva.
Motociklisti cuda cine, na svake 10km po jedan lezi slomljen na put, i radi se uvidjaj po 2 sata. A kolone po 5+km...
Jedan tunjel ispod mora bi nam sve rijesio od ćilipa do albanije.
Sent from my Mi 9T using Tapatalk
ili jedan trajekt od Igala do Ade Bojane...naša obala ima 60 km morem a prosječan trajekt ide oko 30 km/h tako da je to 2 sata uživanja umjesto 4 sata mučenja u gužvama
She is only here to annoy herself!
Prije tri cetiri godine sam trajektom putovao Milwaukee Wisconsin do Muskegon Michigana dvije i po ure, oko 135 kilometara. Autom covjek da ide okolo duplo duze.
$100 u jednom pravcu. Sjednes u fotelju i gospodska voznja. Milina.
Taman bi nam par ovakvih palo kao budali samar. Igalo - Budva - Bar.
https://www.lake-express.com/
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
Piči do 65km/h.
Sent from my SM-S906U using Tapatalk
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
nama i ovi od 30 km/h završavaju posao ali sa tim bi bilo baš brzo
She is only here to annoy herself!
1,1 milijarda eura brza cesta po primoriju (po preračunima), a mi smo toliko dali (dobro, tehnički još nismo) za ,,prioritetnu dionicu''. Šta bi bilo isplativije?
Samo u Budvi je prijavljeno više od 40.000 gostiju
Nama su zicare kapitalni projekti, polako sa trajektom.
Sent from my iPhone using Tapatalk
f6
Na lako i jeftino se ne moze ugradit
Sent from my iPhone using Tapatalk
f6
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks