Page 593 of 721 FirstFirst ... 93493543583589590591592593594595596597603643693 ... LastLast
Results 14,801 to 14,825 of 18010

Thread: Turizam - što se to dešava!?

  1. #14801
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Dobre vode ne postoje🫣
    Dobra voda tj Veliki pijesak

    Sent from my Poco X3 Pro using Tapatalk
    Moguće.
    Izvinjavam se na mojoj kardinalnoj grešci, mada su im svi putokazi i reklame ovakve sa natpisima "Dobre Vode".
    Što ne mjenja suštinu da je bezobrazno skupo.
    A i da su baš dobre, i nisu, ovih par dana baš teška prljavština u more


    Forever young, i want to be forever young

  2. #14802
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Ja nađoh baš povoljno smještaj u Utjehu, odlično i ocijenjen hotel no mi sve odzvanja onaj dojč od 4e, reko da me ne izmasakriraju tamo jer ne planiram kola palit...

  3. #14803
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,809
    Thanks Thanks Given 
    2,380
    Thanks Thanks Received 
    2,393
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Moguće.
    Izvinjavam se na mojoj kardinalnoj grešci, mada su im svi putokazi i reklame ovakve sa natpisima "Dobre Vode".
    Što ne mjenja suštinu da je bezobrazno skupo.
    A i da su baš dobre, i nisu, ovih par dana baš teška prljavština u more
    Nisam isao ove godine iskreno,al sigurno je to da nije jeftino,vjerujem ti. Narodski rečeno"zinula im g****"
    Voda na Velikom pijesku tokom avgusta nikad nije bila čista,na zalost zadnjih 30 godina koliko sam se ja tamo kupao. Tuzna istina
    Diskutovali smo o tome mnogo puta,samo je to naziv apartmana ,al mjesto se tako ne zove.
    Svakako uzivaj koliko mozes,i ako nisi Bio svrati u plavi jadran na Sladoled (odlican je svake godine) a limunada moze proci.

    Sent from my Poco X3 Pro using Tapatalk

  4. The Following User Says Thank You to miovrag For This Useful Post:


  5. #14804
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    6,385
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    2,093
    Thanked in
    779 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ja nađoh baš povoljno smještaj u Utjehu, odlično i ocijenjen hotel no mi sve odzvanja onaj dojč od 4e, reko da me ne izmasakriraju tamo jer ne planiram kola palit...
    Na plaži je u krv, ali u Rocky Beach su normalne cijene - dojč je 2 €, pivo veliko je 2,5 €, pica je 9 €, roštilj 8-9 €.

  6. The Following User Says Thank You to Djed_Djuro For This Useful Post:


  7. #14805
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    1,663
    Thanks Thanks Given 
    244
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    535 Posts

    Default

    Kako mi reče zaposleni u Aquaparku, u sred onog gliba i zapuštenosti - jedva čekam da se ovo zatvori! I ja, vjeruj mi...

  8. #14806
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,690
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NotRobot View Post
    Kako mi reče zaposleni u Aquaparku, u sred onog gliba i zapuštenosti - jedva čekam da se ovo zatvori! I ja, vjeruj mi...
    Onaj ruski kod top hila? Ili ovaj dolje u becice?

  9. #14807
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    1,663
    Thanks Thanks Given 
    244
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    535 Posts

    Default

    Onaj gore, pojma nemam čiji je. Usluga je svake godine sve gora.

    Ni travu nijesu pokosili.

  10. #14808
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    15,157
    Thanks Thanks Given 
    2,013
    Thanks Thanks Received 
    6,234
    Thanked in
    2,903 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NotRobot View Post
    Onaj gore, pojma nemam čiji je. Usluga je svake godine sve gora.

    Ni travu nijesu pokosili.
    Oni nisu ni trebali raditi ove godine, ali... nekakvi kompromisi (nisu platili zakup zemljišta opštini Budva za 2019, 2020 i 2021 god., duguju silne poreze,...).

  11. #14809
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    3,655
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    1,579
    Thanked in
    785 Posts

    Default

    Kako se prosipaju laži da je preskupo kod nas... Ručak za 2 osobe + piće na pjenu od mora 19€


  12. #14810
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    587
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    129 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Kad stižu Saudijci?

    Sent from my SM-S906U using Tapatalk
    Tovare kamile samo sto nisu

  13. The Following User Says Thank You to sl0t3 For This Useful Post:


  14. #14811
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,690
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NotRobot View Post
    Onaj gore, pojma nemam čiji je. Usluga je svake godine sve gora.

    Ni travu nijesu pokosili.
    Nisam bio ove godine zbog cijene od 24e. samo ako spušte u ovih 10dana poću da se iskačem malo. + kakvo im je radno vrijeme od 11 do 18h

  15. #14812
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default

    Koje su guzve u Bd zadnjih 10 dana, ovo je nerealno. Ne mili mi se iz stana izlazit'.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #14813
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,998
    Thanks Thanks Given 
    4,278
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    Ovo je pakao na od Novoga do Budve, i oko zaliva.

    Motociklisti cuda cine, na svake 10km po jedan lezi slomljen na put, i radi se uvidjaj po 2 sata. A kolone po 5+km...

    Jedan tunjel ispod mora bi nam sve rijesio od ćilipa do albanije.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  17. #14814
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    ili jedan trajekt od Igala do Ade Bojane...naša obala ima 60 km morem a prosječan trajekt ide oko 30 km/h tako da je to 2 sata uživanja umjesto 4 sata mučenja u gužvama
    She is only here to annoy herself!

  18. #14815
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    3,690
    Thanks Thanks Given 
    1,231
    Thanks Thanks Received 
    1,667
    Thanked in
    904 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ovo je pakao na od Novoga do Budve, i oko zaliva.

    Motociklisti cuda cine, na svake 10km po jedan lezi slomljen na put, i radi se uvidjaj po 2 sata. A kolone po 5+km...

    Jedan tunjel ispod mora bi nam sve rijesio od ćilipa do albanije.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    To bi bila najbolja moguća investicija za CG ali mi imamo druge prioritete.

    A udesa ima svaki dan, prije neku noć je stradao motociklista u Tivtu. Dovoljno je i da se dvojica malo čuknu i eto kolapsa.
    Last edited by Dzi; 02-08-22 at 20:56.

  19. #14816
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,540
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ili jedan trajekt od Igala do Ade Bojane...naša obala ima 60 km morem a prosječan trajekt ide oko 30 km/h tako da je to 2 sata uživanja umjesto 4 sata mučenja u gužvama
    Prije tri cetiri godine sam trajektom putovao Milwaukee Wisconsin do Muskegon Michigana dvije i po ure, oko 135 kilometara. Autom covjek da ide okolo duplo duze.
    $100 u jednom pravcu. Sjednes u fotelju i gospodska voznja. Milina.

    Taman bi nam par ovakvih palo kao budali samar. Igalo - Budva - Bar.

    https://www.lake-express.com/
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  20. The Following User Says Thank You to avet For This Useful Post:


  21. #14817
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,540
    Thanks Thanks Given 
    6,093
    Thanks Thanks Received 
    6,644
    Thanked in
    3,172 Posts

    Default

    Piči do 65km/h.

    Sent from my SM-S906U using Tapatalk
    Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!

  22. #14818
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    nama i ovi od 30 km/h završavaju posao ali sa tim bi bilo baš brzo
    She is only here to annoy herself!

  23. #14819
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,998
    Thanks Thanks Given 
    4,278
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ili jedan trajekt od Igala do Ade Bojane...naša obala ima 60 km morem a prosječan trajekt ide oko 30 km/h tako da je to 2 sata uživanja umjesto 4 sata mučenja u gužvama
    Ima li neki razlog zasto bi ovaj trajekt bio neizvodljiv?

    Ili tunjel?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  24. #14820
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    15,157
    Thanks Thanks Given 
    2,013
    Thanks Thanks Received 
    6,234
    Thanked in
    2,903 Posts

    Default

    1,1 milijarda eura brza cesta po primoriju (po preračunima), a mi smo toliko dali (dobro, tehnički još nismo) za ,,prioritetnu dionicu''. Šta bi bilo isplativije?


    Samo u Budvi je prijavljeno više od 40.000 gostiju

  25. #14821
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ima li neki razlog zasto bi ovaj trajekt bio neizvodljiv?

    Ili tunjel?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    za trajekt nema, za tunjel ne znam(to bi svakako bilo ogromno ulaganje)
    She is only here to annoy herself!

  26. #14822
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Nama su zicare kapitalni projekti, polako sa trajektom.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  27. The Following User Says Thank You to acs For This Useful Post:


  28. #14823
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    24,998
    Thanks Thanks Given 
    4,278
    Thanks Thanks Received 
    8,266
    Thanked in
    3,144 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    za trajekt nema, za tunjel ne znam(to bi svakako bilo ogromno ulaganje)
    Tunjel je otprilike 100km od Karasovica do Sukobina...
    Ne djeluje kao naucna fantastika...

    A i brza cesta bi nam rijesila problem.

    Ni taj brzi trajekt ne bi skodio.



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  29. #14824
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Nama su zicare kapitalni projekti, polako sa trajektom.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    trajekt se može i iznajmit od neke kompanije, da se pristan napravi to je relativno lako i jeftino
    She is only here to annoy herself!

  30. #14825
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Na lako i jeftino se ne moze ugradit


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  31. The Following User Says Thank You to acs For This Useful Post:


Page 593 of 721 FirstFirst ... 93493543583589590591592593594595596597603643693 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. fakultet za turizam?
    By dada_hn in forum Primorski
    Replies: 21
    Last Post: 22-06-10, 09:40
  2. Crnogorski Turizam??????
    By junackopleme in forum Putovanja
    Replies: 1
    Last Post: 27-05-08, 16:09
  3. Fakultet za turizam-Bar
    By palma in forum Primorski
    Replies: 1
    Last Post: 15-02-06, 17:37
  4. Kami turizam??
    By simm in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 23-06-05, 14:43
  5. Hrvatski turizam
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 20-03-04, 00:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •