Zaboravio je bizbi na planine
Bizbi sto si opali creenshote od originalne fotke. Jesi se prepao da ce ti neko otkriti datum kad je fotka napravljena. Ne bi ti valja govorio neistine, a sumnjamd da ne umijes taj najbolji telefon u svijet koji si preko prijatelja dobio, ne umijes da koristis.
Budi posten napisi kad si napravio fotku. Ako smijes.
Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.
Zaboravio je bizbi na planine
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kako se od kila kafe od 20 eura pravi 400 eura. Mislim da treba ove ljude angažovati da vode velike poslove procvjetali bi.
https://instagram.com/highlander_brushes/
Dje je ovo?
Aerodrom Tivat.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Klasicne 'aerodromske' cijene u tom slucaju. Iskren da budem nisam obratio paznju na tople napitke a bijah jucer, sokovi su klasika (gazirani ~4.6 ako se sjecam dobro), slicne cijene kao bilo gdje drugo u regionu na aerodromima... E sad to sto je aerodrom sam po sebi kao kanta za smece je vec neka druga prica...
Kakva li je uspjesna sezone kad su ovakve guzve i kolone kad je ovako neuspjesna![]()
MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!
Ljudi sezona je 17 dana. Nemojte se sprdat. Sezona je raspad. I ne zasluzujemo bolju
Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
Ja sam pisao početkom jula da je premalo turista u odnosu na prethodnu sezonu i pogotovo u poređenju sa 2019-tom.
Ovo sad je sami špic sezone, da ni sad nema gužvi to bi bio baš krah sezone.
Kad stižu Saudijci?
Sent from my SM-S906U using Tapatalk
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
Dobre Vode, pizza parče 2,5e, isto toliko slatka palačinka, jbn paralelni univerzum.
Nek' @avet potvrdi jesu li ovo cijene za Manhattan![]()
Forever young, i want to be forever young
U pronto u kotor pizza parce 3€..
Sent from my SM-A415F using Tapatalk
Ipak je medijalna relevantija....The average annual household income in Manhattan is $143,680, while the median household income sits at $117,926 per year.
No ne mijenja sustinu.
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
Pa tu smo nedje realno, ako bi svaki mjesečni prihod uplatili na kvotu 15 i svaki put potrefili![]()
Forever young, i want to be forever young
Jedite i pijte kafu kod kuće i nema briga.![]()
Igrom slucaja kolege iz inostranstva dodjose u cg ovo ljeto. Jedan u budvu drugi kotor. Ljudi me pitaju kako zivimo ovdje na pve cijene. Zbilja covjece u bidvu ove godine su odirali sa cijenama. Pa covjece heineken je 5.5e u budvu. Ja sam u amsterdam leffe placao 4.5e
Sramno
Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
nisu svi lokali u BD skupi, bar ovi danju po slovenskoj, jos nisam izasao u grad u BD ovo ljeto tako da ne znam
She is only here to annoy herself!
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks