Potpuno je u pravu Raško Konjević. Nema šanse da će taj čovjek od integriteta ostati u ovakvoj vladi. Njemu makar nije do fotelje nego boljitka Crne Gore.
Neće valjda SDP i DPS trpjeti ovakva poniženja u beskraj. Mora se prelomiti u mozgu.
Potpuno je u pravu Raško Konjević. Nema šanse da će taj čovjek od integriteta ostati u ovakvoj vladi. Njemu makar nije do fotelje nego boljitka Crne Gore.
Neće valjda SDP i DPS trpjeti ovakva poniženja u beskraj. Mora se prelomiti u mozgu.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks