Ja sam za podrum uzeo u Kios od 166 EUR (+ 15 kvake + 30 ugradnja) i mogu ti reci da sam prezadovoljan.
Toliko sam zadovoljan da sada kada bih mijenjao sobna vrata po kući - isto bih ova uzeo.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja sam za podrum uzeo u Kios od 166 EUR (+ 15 kvake + 30 ugradnja) i mogu ti reci da sam prezadovoljan.
Toliko sam zadovoljan da sada kada bih mijenjao sobna vrata po kući - isto bih ova uzeo.
Sent from my iPhone using Tapatalk
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks