
Originally Posted by
lucke91
Znam zato i kažem da ako je u skladu sa dup-om, i glavni gradski arhitekta izda saglasnost, država mora izdat dozvolu. Jedino ako vlada ne uvede moratorijum, ali onda mora da nadoknadi štetu investitoru.
Dps kriv jer je takav plan usvojio 2011, opet posjo i dps krivi jer nisu taj plan stavili van snage u aprilu 2022 kad su imali zvaničnu inicijativu da se isti stavi van snage.
Jedva čekam protest za ovo da se organizuje, pojavi li se posjo tamo lično ću ga ja i 10 drugara izmršikat sa tog skupa!
Znači, jedno je saglasnost, a drugo je dozvola? I, po tebi, saglasnot daje Glavni gradski arhtekta, a onda, Država pod moranje daje nekakvu dozvolu?
Ahahahahahaha, majčin sine, kako voliš da pričaš a da veze nemaš o čemu. Uzmi pročitaj Zakon, i prestani da mutiš te pojmove toliko
Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.
Bookmarks