Originally Posted by kimmi Ajde please daj mi link od FB posta, čisto bih da ga prijavim policiji. Može i na PM. Ili je gownar što bi da nas denacifikuje već pobrisao? Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk Uzalud reći će da je hakovan. To je provjerena taktika. A @avet šta oće ovaj iz Kragujevca? E pa ljepote, svemir treperi od bratske ljubavi. (veli drhti mu brada..LoL) Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; 15-07-22 at 17:17.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks