Page 705 of 1029 FirstFirst ... 205605655695701702703704705706707708709715755805 ... LastLast
Results 17,601 to 17,625 of 25713

Thread: Mjesta gdje se dobro jede

  1. #17601
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    2,011
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    340 Posts

    Default

    sjećam se kad je velika gurmanska bila 2,50 ili 2,70 nisam siguran. Sad je 4e, bezobrazluk druže.

  2. #17602
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    29,211
    Thanks Thanks Given 
    5,039
    Thanks Thanks Received 
    12,404
    Thanked in
    6,711 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by iMMERSION~ View Post
    Mr. Grill bezobrazno poskupio, gurmanska nije više ista kao prije. Razočarenje veliko.
    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Mala gurmanska im je ka hamburger tanka, ne moze se coek najesti
    ista stvar mi se desila kad naručih kod Belog. aj reko prvi put možda omanuli, pa naručih posle par dana, opet. tanka ka papir bijaše oba puta, baš ne znam što se desilo, il ja nekako pogodih da ne valja 3.5e je kod njega

    Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
    „Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov

  3. #17603
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,774
    Thanks Thanks Given 
    26,031
    Thanks Thanks Received 
    8,365
    Thanked in
    4,107 Posts

    Default

    "Svi" su to uradili. Podigli cijene a smanjili gramažu.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  4. The Following User Says Thank You to extravaganca For This Useful Post:


  5. #17604
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,395
    Thanks Thanks Given 
    1,497
    Thanks Thanks Received 
    1,608
    Thanked in
    1,304 Posts

    Default

    Pojedoh danas tortilju 'shawarma' u Arabian Tea House u city kvart, dosta je ukusna i originalna nekako, jedino što ne dođe premnogo, takođe i ledni čajevi su im top.

  6. #17605
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6,597
    Thanks Thanks Given 
    1,670
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,197 Posts

    Default

    Babaluu Budva. Nikad greske sa lokalom,porcije i dalje velike a cijene nisu podizali.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #17606
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,908
    Thanks Thanks Given 
    2,892
    Thanks Thanks Received 
    3,496
    Thanked in
    1,567 Posts

    Default

    Dajte neke preporuke za poridicni rucak u Kolasinu za dva-tri dana? Sa pristojnim porodicnim cijenama

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  8. #17607
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    13,466
    Thanks Thanks Given 
    6,598
    Thanks Thanks Received 
    6,292
    Thanked in
    2,622 Posts

    Default

    Da pohvalim telece i junece ljute kobasice u Minhen, blok 5. Nisu ljute, malo pikante ali odlican ukus. Ali pitah imaju li koje tamno 0.5 - vele nemamo.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  9. #17608
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,732
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    432
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Dajte neke preporuke za poridicni rucak u Kolasinu za dva-tri dana? Sa pristojnim porodicnim cijenama

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Meni teletina u vodenicu nikad ne moze dosadit...dvije porcije za dvoje odraslih i dvoje djece bude taman

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

  10. #17609
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7,310
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    1,109
    Thanked in
    698 Posts

    Default

    Đe ima koljenica dobra u PG?

  11. #17610
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    26,030
    Thanks Thanks Given 
    1,791
    Thanks Thanks Received 
    2,314
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default Mjesta gdje se dobro jede

    Kristal?

    To ih je proslavilo rekao bih

  12. The Following User Says Thank You to stefke For This Useful Post:


  13. #17611
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7,310
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    1,109
    Thanked in
    698 Posts

    Default

    A na Vezirov most?
    Bila je tu nekad dobra?

  14. #17612
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    6,024
    Thanks Thanks Given 
    1,241
    Thanks Thanks Received 
    688
    Thanked in
    541 Posts

    Default

    Koji je broj restorana Obala put Vranjine?

  15. #17613
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    2,396
    Thanks Thanks Given 
    535
    Thanks Thanks Received 
    619
    Thanked in
    353 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Apolo View Post
    Koji je broj restorana Obala put Vranjine?


    Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk

  16. #17614
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Đe ima koljenica dobra u PG?
    Kafana most na pocetak vezirovog, sa strane malog brda, pored boja i lakova. Najbolja u pjacu.





    https://instagram.com/cologneaddicte...d=YmMyMTA2M2Y=

  17. The Following User Says Thank You to Pasha For This Useful Post:


  18. #17615
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    6,024
    Thanks Thanks Given 
    1,241
    Thanks Thanks Received 
    688
    Thanked in
    541 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dasho View Post


    Poslano sa mog SM-N975F koristeći Tapatalk
    Nije taj i ja sam ga zvao. Hvala svakako.

  19. #17616
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7,310
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    1,109
    Thanked in
    698 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    Kafana most na pocetak vezirovog, sa strane malog brda, pored boja i lakova. Najbolja u pjacu.





    https://instagram.com/cologneaddicte...d=YmMyMTA2M2Y=
    Pokvarili su je.
    Najbolja je Kristal za sad

  20. #17617
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,820
    Thanks Thanks Given 
    2,461
    Thanks Thanks Received 
    1,162
    Thanked in
    547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Dajte neke preporuke za poridicni rucak u Kolasinu za dva-tri dana? Sa pristojnim porodicnim cijenama

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Ako ces jeftino, mislim da restoran Planinar ima bas povoljne cijene.
    A ako ces kvalitetno, onda Amanet ili Viline vode.

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Da pohvalim telece i junece ljute kobasice u Minhen, blok 5. Nisu ljute, malo pikante ali odlican ukus. Ali pitah imaju li koje tamno 0.5 - vele nemamo.
    Minhen se reklamira kao pivnica, a nemaju svoju proizvodnju piva. To onda nije pivnica, nego obicna kafana/kafic.
    Makar da imaju dobar izbor piva, no ni tamno pivo nemaju...

    A znam da su ranije imali onaj tamni Kozel.

  21. The Following 3 Users Say Thank You to DJuzla For This Useful Post:


  22. #17618
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,908
    Thanks Thanks Given 
    2,892
    Thanks Thanks Received 
    3,496
    Thanked in
    1,567 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DJuzla View Post
    Ako ces jeftino, mislim da restoran Planinar ima bas povoljne cijene.
    A ako ces kvalitetno, onda Amanet ili Viline vode.



    Minhen se reklamira kao pivnica, a nemaju svoju proizvodnju piva. To onda nije pivnica, nego obicna kafana/kafic.
    Makar da imaju dobar izbor piva, no ni tamno pivo nemaju...

    A znam da su ranije imali onaj tamni Kozel.
    Da bude pristojna hrana, kuvano, meso i da nijesu budvanske cijene, to je sve

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  23. #17619
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default

    Vec par dana jedem u Kuzinu i Parmu, sve ono aj dacu im jos jednu sansu. Ali to vise nisu definitvno mjesta gdje se dobro jede kao nekad sto su bila. Grdilo naroda, cijene dzabaluk, grdilo hrane izlazi, kasne porudzbine.

    Toplo savjetujem ova dva mjesta da se izbjegnu.





    https://instagram.com/cologneaddicte...d=YmMyMTA2M2Y=

  24. #17620
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    3,224
    Thanks Thanks Given 
    150
    Thanks Thanks Received 
    281
    Thanked in
    167 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Da bude pristojna hrana, kuvano, meso i da nijesu budvanske cijene, to je sve

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Onda planinar na trgu definitivno

    Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
    My Job Is Top Secret. Even I Don't Know What I'm Doing.

  25. The Following 2 Users Say Thank You to masster For This Useful Post:


  26. #17621
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,820
    Thanks Thanks Given 
    2,461
    Thanks Thanks Received 
    1,162
    Thanked in
    547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    Vec par dana jedem u Kuzinu i Parmu, sve ono aj dacu im jos jednu sansu. Ali to vise nisu definitvno mjesta gdje se dobro jede kao nekad sto su bila. Grdilo naroda, cijene dzabaluk, grdilo hrane izlazi, kasne porudzbine.

    Toplo savjetujem ova dva mjesta da se izbjegnu.
    https://instagram.com/cologneaddicte...d=YmMyMTA2M2Y=
    Vidi, malo si me zabrinuo ti sa takvim razmisljanjem...

    Nepisano pravilo je kad je parking restorana pun (a narocito ako su kamioni parkirani), to mjesto ima najbolji odnos cijene, kvaliteta i usluge.

    Koji restoran je pun i dje je guzva, tu hrana leti, prolazi i nema pokvarene i ustajale hrane. To sto je guzva je samo plus. A da je lose spremljena hrana, vodi se logikom, ne bi bilo puno.

    Ako se 15-20 minuta ceka duze, i to bih im oprostio ako bi bilo ukusno spremljeno. Ko ne moze izdrzat, vazda ima bržu varijantu, zove se brza hrana.

    Tako da, sve ovo sto si napisao je, meni licno, samo plus.

  27. #17622
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default

    E pa odlicno brate ako ti je plus.

    Imas onda u Kuzinu vrhunske ustipke, spolja izgoreli, unutra zivi, corbu ti 'ladnu serviraju.
    U Parmu imas gurmansku sa lepinjom koja je meni djelovala kao da je od prije 5 dana, izmedju ostalog ocaj bjese itd.
    Nego tema su mjesta gdje se dobro jede tako da je to od mene za ovo javljanje.

  28. #17623
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7,310
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    1,109
    Thanked in
    698 Posts

    Default

    Možda griješim ali more i mesina?
    A a.
    Riba i vino mi je nešto za more.

  29. #17624
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default

    Kolega, ja sam ljeti po 3 mjeseca na more. Ne pada mi na pamet svaki dan ribu da obidujem, niti sam ljubitelj iste.

    Sto se vina tice, zadnjih 6 mjeseci sam jednom popio dvije case, nadam se da ce tako bit' i u iducih 6.

    Nego da ne idemo u off.





    https://instagram.com/cologneaddicte...d=YmMyMTA2M2Y=

  30. #17625
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7,310
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    1,109
    Thanked in
    698 Posts

    Default

    E to je drugo
    Dobro, vezano je za mjesta dobrom hranom
    A na primorje me uglavnom restorani asociraju na dobru ribu (hrana)

Page 705 of 1029 FirstFirst ... 205605655695701702703704705706707708709715755805 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Sad mi se jede... ☹
    By starwalker in forum Gastronomija
    Replies: 8686
    Last Post: Yesterday, 12:33
  2. Mijenjam Mjesta u novom domu za mjesta u prvoj fazi
    By marko_pg** in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 11-10-13, 09:33
  3. Jede mi se slatko...
    By Glenn_Q in forum Gastronomija
    Replies: 67
    Last Post: 21-05-12, 00:11
  4. Jede po sahranama
    By somewhere-else in forum Sve i svašta
    Replies: 24
    Last Post: 05-06-10, 20:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •