Pa i nisu bas u 5 dana poceli.
Dadi je poceo 2 mjeseca prije.
Al nebitna informacija.
Ono sto ja dobih informaciju od jednog bankara je da u narednom periodu ne treba dizat kredit jer ko uzme sad kredit stavio je sebi omču za vrat. Ko je kupio kupio je stan. Kamate će da se dižu zbog inflacije.
E sad postoji i dobra stvar u tome (kako za koga), ko ne bude imao para da placa prodavace stan da mu ga banka ne uzme, pa se možda i mogne nać nešto al opet nije ni to sigurno...
Ono što je sigurno je da cijene materijala i nekretnina neće ići ka dolje. Tako da ko je do sad ugrabio da trguje taj može i da zaradi, a onaj ko tek planira da trguje puno srece, živaca i para...



Reply With Quote

trebalo bi da bas sad digne lredit i kupi stan ko je mislio prije nego pojacaju kamate jer kad se pojacaju kamate bice valjda teze vratit kredit (kad vec kazes da cijene kvadrata nece padati)


Ja sam 2008 platio u zgradu Glorie i Pc Gamer-a 2300€ kvadrat.
PopCorn
Bookmarks