Page 700 of 1029 FirstFirst ... 200600650690696697698699700701702703704710750800 ... LastLast
Results 17,476 to 17,500 of 25725

Thread: Mjesta gdje se dobro jede

  1. #17476
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default

    Je li pizza makar 10 eur. Riba 55?

  2. #17477
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,359
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,695
    Thanked in
    5,189 Posts

    Default

    Pice su od 7,50 do 12 EUR, roštilj u prosjeku oko 8-9 EUR porcija, ova moja orada bi 16 EUR, čorbe po 3,5 EUR, točeno 2,5 EUR...

  3. #17478
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,911
    Thanks Thanks Given 
    2,894
    Thanks Thanks Received 
    3,500
    Thanked in
    1,569 Posts

    Default

    Nije puno vala, a plaza je san

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  4. #17479
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default Mjesta gdje se dobro jede

    Ne, posto sam ja pisao ranije ovdje da sam prestao tamo da ime kada su mi naplatili Cedevitu 3.5€ (trazio racun i da pogledam kartu pica). A od tada ima 7-8 godina.

    Mada realno sada ne bih posao bez ako moram. Meni je Bulja top. Prosli vikend, dosli u 12:30 ostali do 18. Za nas dvoje cijeli dan, pili, jeli (oradu, barbune), riblju corbu, slatke palacinke 50€ (Galija, svjeze divlja riba).

    Lezaljke, parking za dz za goste. I sto je najbitnije tamo se osjecam kao kod kuce.
    Last edited by GaD; 06-06-22 at 09:58.

  5. #17480
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,977
    Thanks Thanks Given 
    8,710
    Thanks Thanks Received 
    3,855
    Thanked in
    2,299 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Ne, posto sam ja pisao ranije ovdje da sam prestao tamo da ime kada su mi naplatili Cedevitu 3.5€ (trazio racun i da pogledam kartu pica). A od tada ima 7-8 godina.

    Mada realno sada ne bih posao bez ako moram. Meni je Bulja top. Prosli vikend, dosli u 12:30 ostali do 18. Za nas dvoje cijeli dan, pili, jeli (oradu, barbune), riblju corbu, slatke palacinke 50€ (Galija, svjeze divlja riba).

    Lezaljke, parking za dz za goste. I sto je najbitnije tamo se osjecam kao kod kuce.
    Bulja je Buljarica je l da?

    Mislim ovo shto si napisao da ste jeli,lijepo,i jeftino,ali ovo shto joj se tepa Bulja...dje si...u Bulju
    ...

  6. #17481
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,359
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,695
    Thanked in
    5,189 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Ne, posto sam ja pisao ranije ovdje da sam prestao tamo da ime kada su mi naplatili Cedevitu 3.5€ (trazio racun i da pogledam kartu pica). A od tada ima 7-8 godina.

    Mada realno sada ne bih posao bez ako moram. Meni je Bulja top. Prosli vikend, dosli u 12:30 ostali do 18. Za nas dvoje cijeli dan, pili, jeli (oradu, barbune), riblju corbu, slatke palacinke 50€ (Galija, svjeze divlja riba).

    Lezaljke, parking za dz za goste. I sto je najbitnije tamo se osjecam kao kod kuce.
    To je neđe skroz desno je li? Pošto onaj centralni, prvi lokal boba ne valja, barem ovo što sam ja probao, to meso bukvalno ništa valjalo nije. Što se tiče Lučica, ne planiram se vraćat iz razloga što mrzim plaže đe je po metar-metar ipo razdaljina između ležaljki, buljuk već sad bješe, progovorit se ne može jbt. U tim uslovima je mnogo 15e za ležaljke.

  7. #17482
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Bulja je Buljarica je l da?

    Mislim ovo shto si napisao da ste jeli,lijepo,i jeftino,ali ovo shto joj se tepa Bulja...dje si...u Bulju
    Hehe, pa to i jeste fora Da se razumijemo kada sam bio mladji nikako je nisam volio

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    To je neđe skroz desno je li? Pošto onaj centralni, prvi lokal boba ne valja, barem ovo što sam ja probao, to meso bukvalno ništa valjalo nije. Što se tiče Lučica, ne planiram se vraćat iz razloga što mrzim plaže đe je po metar-metar ipo razdaljina između ležaljki, buljuk već sad bješe, progovorit se ne može jbt. U tim uslovima je mnogo 15e za ležaljke.
    Galija, po sredini. Gazde su tu, a ona koča preko puta je njihova. Mislim da se neces pokajati sto se tice hrane, makar ja nisam. Mozes bit samo malo sporije usluzen od strane konobara.

  8. The Following User Says Thank You to GaD For This Useful Post:


  9. #17483
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default

    U SaVoYo u Buljaricu je ocajna hrana. Ne znam jel' se sto promijenilo u medjuvremenu.
    Skroz desno su samo plazni barovi. SaVoYo je centralno i ima do njega jos jedan. Mislim da je to to sto se klope tice. Osim ako nema nekih novina u medjuvremenu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #17484
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,359
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,695
    Thanked in
    5,189 Posts

    Default

    E to je to, Savojo, očaj.

  11. #17485
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default

    Tamo nikad nisam sjeo. Sledeci put podji u Galiju.

    Nije mozda za poredit ali u suboti su pored nas bili: Ivan Lakovic (direktor sta li Lakovica), drugi sto Banjevic (Aqua Bianca), gore na twrasu svi jeli. Kada sam izasoa do kola da malome uzmem nesto iz gepeka moj auto bio najveca tranja (volvo, mercede, audi..)

  12. #17486
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,359
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,695
    Thanked in
    5,189 Posts

    Default

    Da znas da ocu, Buljarica mi je top za kupanje.

  13. #17487
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default

    Meni je najbliza (ako zanemarim Petrovac), idem preko brda (volim onaj put, nema guzve), imam parking, imam hranu itd. Mi znamo da podjemo i lijevo da iskuliramo, ponesemo suncobran, pice a onda na rucak u Galiju.

  14. #17488
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    122
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Ima li nedje u Pg da se popije boza uz kolac i dje ?

  15. #17489
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Micko357 View Post
    Ima li nedje u Pg da se popije boza uz kolac i dje ?
    stetni


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. The Following User Says Thank You to Pasha For This Useful Post:


  17. #17490
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default Mjesta gdje se dobro jede

    Cisto poredjenja radi, litar boze u Beogradu 2.5€
    Koliko je kod stetnog casa?

    Otkrih inace gore kombinaciju pola boza pola cisti sok limuna. Top, jos kada je dobro ledna.

  18. #17491
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Cisto poredjenja radi, litar boze u Beogradu 2.5€
    Koliko je kod stetnog casa?

    Otkrih inace gore kombinaciju pola boza pola cisti sok limuna. Top, jos kada je dobro ledna.



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. The Following 3 Users Say Thank You to Pasha For This Useful Post:


  20. #17492
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    330
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Micko357 View Post
    Ima li nedje u Pg da se popije boza uz kolac i dje ?
    Što je rekao neko od zaposlenih kada sam ga pitao šta je boza: Ko ima nervozu pije bozu

  21. #17493
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    122
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Restoran Nijagara Teletina,Jagnjetina ispod saca 500grm jedno 500 drugo....100 puta bolje od Lovca

    https://i.imgur.com/VxzueVn.jpg

    https://i.imgur.com/KvrkBXH.jpg




    Name:  285941037_1644857722550681_2340529556102023644_n.jpg
Views: 682
Size:  12.9 KB
    Name:  285982303_1238769497054386_8878946665813243951_n.jpg
Views: 670
Size:  12.6 KB
    Last edited by Micko357; 08-06-22 at 07:37.

  22. #17494
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7,310
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    1,109
    Thanked in
    698 Posts

    Default

    cijene?

  23. #17495
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default

    Muve, higijena, usluga? (za Nijagare pitam)

  24. #17496
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,785
    Thanks Thanks Given 
    26,072
    Thanks Thanks Received 
    8,375
    Thanked in
    4,116 Posts

    Default

    Na vrlo niskom nivou

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

  25. #17497
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default

    Zato pitam, da se nije sto promijenilo, ja ne idem odavno a jedno od najboljih lokaciji u PG a mozda i najbolja.

  26. #17498
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default Mjesta gdje se dobro jede

    Jedno od mjesta koje sam zbog higijene i usluge otpisao.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  27. #17499
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    6,385
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    2,093
    Thanked in
    779 Posts

    Default

    Još mi neko skoro pohvali teletinu i jagnjetinu ispod sača kod njih.

  28. #17500
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7,310
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    1,109
    Thanked in
    698 Posts

    Default

    Kakva je hrana u 100 Manira?

Page 700 of 1029 FirstFirst ... 200600650690696697698699700701702703704710750800 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)

Similar Threads

  1. Sad mi se jede... ☹
    By starwalker in forum Gastronomija
    Replies: 8686
    Last Post: 23-06-26, 12:33
  2. Mijenjam Mjesta u novom domu za mjesta u prvoj fazi
    By marko_pg** in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 11-10-13, 09:33
  3. Jede mi se slatko...
    By Glenn_Q in forum Gastronomija
    Replies: 67
    Last Post: 21-05-12, 00:11
  4. Jede po sahranama
    By somewhere-else in forum Sve i svašta
    Replies: 24
    Last Post: 05-06-10, 20:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •