Kristal na Pobrezju se zatvara, a mjesec-dva radi novi kristal u zgradi Central Point pored City Mall-a.
Vlasnik Kristala na Pobrezju je isti vlasnik Kristana u Central Pointu.
Iako je to subjektivno, sto se utiska tice, moj licni utisak nakon 4-5 puta kolko sam posjetio novi Kristal je da je usluga profi, a da je hrana na nivou.





Reply With Quote
Bookmarks