Boga mi mora se to danas ovjeriti.
If you're good at something, never do it for free.
Dobar je i onaj restoran što me po ambijentu podsjeća na Lovca,Grahovac.
Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
Vracam kontru...
Sent from my iPhone using Tapatalk
Corto Malteze cuveni. Najbolja slana u grad. Prijatno kolega.
If you're good at something, never do it for free.
Korto, sa sirom i pečenicom rekao bih?![]()
ja bih rekao da je pileca salata u pitanju
If you're good at something, never do it for free.
Perfekcija, uzivanje. Zahvaljujem Pasha
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne mogu da omanem.
If you're good at something, never do it for free.
pa povedi nekog sa sobom
Spago...
Prvo sto sam zapazio kad sam usao u lokal bilo je
Cijela kafana u Luce vino.
A kad covjek ima ovakav ukus za vino, sigurno ni sa hranom ne moze pogrijesit.
I tako i bi.
Zena uzela Margaritu, kaze jedna od boljih sto je jela.
Ja sam uzeo od mangulice. Kakvo umjetnicko djelo. Mangulica, mocarela, kozji sir, crni luk, maslinovo ulje. Od mangulice ide slanina i to ona bijela sto bi nasi stari rekli - sapunjara.
I co'ek sad kad gleda sastav rekao bi jako, slano a to je ustvari brutalan kombo. Laganica totalna na stomak.
Za Spago od mene sve pohvale 10/10.
If you're good at something, never do it for free.
Last edited by Pasha; 27-05-22 at 14:46.
Samo su cijene u spago haos
Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
eto, a fino coek veli dodji da jedes sa mnom i zenom mi, a ja ne odem, pakao.
nothing comes from violence and nothing ever could
Ponudjena, ka' pocascena.
If you're good at something, never do it for free.
Tebe zove sa njim i ženom,ženu zovne s njim i tobom,vas dvije eskivirate potiv jedna zbog druge i Pasha naruči tri porcije i pojede sam
Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
Kako su digli cijene u Bokeske guste. Sprdnja.
Sent from my iPhone using Tapatalk
@Pasha Istopila se.
Ima HIT i na Stari u FORMU (pjaca/trzni, što li je ono) ....isti vlasnik sve isto
U Orex pekari nema sto nije FENOMENALNO! One krive kifle ujutro, francuske ili ova čabata mala i velika pa domaći hleb...znači, za mebe nema boljega hleba u PG...inače ja kupim dvije tri čabatice i ubacim u frizider i prije rucka samo ubacim u rernu na 200 stepeni na brzo zagrijavanje rerne i kad zapišti vadim i na sto sa njim...kao da je tog momenta iz pekare....to traje nekih 5 minuta, to grijanje.
Inače u Orex pekari imaju i sjajne pite, ja ne jedem ni sa sirom ni mesom, zeljem, krompirom, ali jedem praznu....znala sam da narucim, do skoro je mala (a to je ka tri bureka) bila 2 ipo eura....sad je 3 ipo ako se dobro sjecam ali nijesam odavno narucivala jer sam na dijeti...ni hleb ne jedem![]()
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
U Nonnu probah pizzu, bas veliko razocarenje,ono je kao neki photoshop, znaci na izgled top a kad se proba nidje veze
bas, pojedoh na silu jer je 8e za' mi bi da ostavljam, a sto se tice lokala bas se osjeca neka
negativna energija tamo, radnici nad*kani non stop.
Nije im sve bas toliko dobro - burek sa sirom je prosjecan skroz, a cuvena kifla sa makom iako nikad losa - no neki put odlicna neki put samo OK. I sa visnjom im je dobro pecivo.
Ranije je bio veliki red jer su cijene bile niske - kifla sa makom 0.40€, sad je malo povecano na 0.60€ ali i dalje u cjenovnim granicama koje su nekada drzale ostale pekare (koje su svoje cijene povecale).
Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
Have a parachute.
dje je taj orex?
nothing comes from violence and nothing ever could
There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)
Bookmarks