Ovo je za mene bio najjači ljeb ali vise nema u prodaji i onaj okrugli Bavarski isto od njih.
https://www.instagram.com/p/B6KxV4uHtb2/?hl=en
Zna li neko što im bi?
![]()
Ovo je za mene bio najjači ljeb ali vise nema u prodaji i onaj okrugli Bavarski isto od njih.
https://www.instagram.com/p/B6KxV4uHtb2/?hl=en
Zna li neko što im bi?
![]()
Last edited by iLaki; 17-05-22 at 14:53.
There are currently 8 users browsing this thread. (0 members and 8 guests)
Bookmarks