nothing comes from violence and nothing ever could
Rim je nova Ada Bojana za Podgoričane, kad je u pitanju 1. maj
Sent from my M2101K9AG using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Opet sam se navukla na coca colu :/
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
... I preloše spavala
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Kako volim da gledam starije slike, mojih roditelja i djeda i babe, ima 500 slika kad sam se rodio, sve onda po godinama sortirano, neke mislim da sam prvi put i gledao![]()
Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Tu es mon héro!
Nista ljepse n'o paljenje guma za prvi maj.
Zivjece ovaj narod.
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
ko izmisli helanke, svaka mu dala!
nothing comes from violence and nothing ever could
Bog mu zdravlja da
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Prije sedam šetnja do Perazića Dola, a pa odatle do Lučica i nazad. Fini početak dana. Ptičice, talasi, mir...
Posle zasluženi masakr hotelskog doručka.
Urnisaše ovi praznici. Od sjutra dijeta. Al stvarno![]()
Tko leti, vrijedi...
Ih... Uživanje... Svaka čast!
Ja jutros na Goricu, prelijepo...
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
ne mogu da prestanem da je gledam iako ovo sjeckanje izgleda kao uvod u neki horor
https://www.instagram.com/reel/CdGtK...d=YmMyMTA2M2Y=
ali kad na kraju kaze wow![]()
nothing comes from violence and nothing ever could
Nista mi jasno nije ali... zivjela ravnopravnost!
![]()
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
oh, u junu idem opet.
da gledam samo.
nothing comes from violence and nothing ever could
Poslato preko goluba pismonoše
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
Kako se izblamirah danas pa samoga sebe mi je zao bilo.
Idem oko zgrade, i vidim poznanika, zapravo je kum od druga, izasao iz auta i krece ka ulazu, fenomenalan momak, i idem ka njemu da mu se javim. Ja idem ka njemu s kezom, on me ugleda ali gleda me cudno, ja mu se primicem na metar krenuo ruku da pruzam, kad ljudi ladno nije to taj momak koji sam mislio da je, no lik neki koji toliko lici da to nije normalno.
Cudno mi bi sto nemam povratni kez, al reko mozda je umoran i skontam tek na metar da to nije on.
Lik me gleda onim pogledom "momak, je li sve u redu?"
Sto cu, siroma, izvini reko, pomijesa sam te s nekim, ka jado poslednji.
Je li se desavalo i vama nesto slicno ili sam skaopr?
Da napomenem da mi je vid odlican!
Last edited by DJuzla; 05-05-22 at 00:17.
Jeste, ništa strašno. Ja rekoh ko zna što si učinio....
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
--------------->
<---------------
Odavde dovde...
Kad sam poceo da citam pomislih "ko zna sto bi" a ono pomijesao lika sa drugim... Bjez' dja'ole, to (mi) se redovno desava.
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
Mene je jednom jedna nevjesta (ima 15 god od tad) ižljubila na mos` braće Zlatičana, veli:"Rašo, kako si Rašo, što činiš"?
I kad sam reka: "Nijesam ja Rašo, pogriješila si", samo ojde...
![]()
Meni je sijeda nasla da izlazi... Nece moci ove noci.
Najlje'se je ovako kad je u'fatis u pokusaju...
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
A što fali sijedoj dlaci? Pitam samo
Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
There are currently 16 users browsing this thread. (0 members and 16 guests)
Bookmarks