Ja ne vidim da iko ikoga nagovara i tvrdi da je "lezi ljebu da te jedem" varijanta no se razmjenjuju iskustva. Svjesni smo svi da je scum, tj. neka pumpa pa bar ja smatram da je svaka informacija dobrodošla, što više znamo više ćemo biti i oprezniji.






Bookmarks