Evo gledam dvosobne stanove za familiju u zadnje vrijeme. Ono, krug od Gintaša,El Niš, preko Morače, blok 9 eventualno, ....Ovaj narod takve ruševine prodaje, u koje treba staviti dva sprata kuće vrijednosti....a da ne pričamo o tome što je zgrada trula, i što vazda može da stan poplavi od komšije i što sve ne.
U glavnom vidim se prodaju zadnji spratovi, no i oni drže cijenu.
Onda dupleksi i prizemlja, potpuna i visoka....
Sve u svemu, raspad sistema....
Neće ovo sve na dobro, jer nam se ne da normalno živjeti.....





Reply With Quote
Bookmarks