Page 64 of 347 FirstFirst ... 145460616263646566676874114164 ... LastLast
Results 1,576 to 1,600 of 8652

Thread: [TRŽIŠTE] Cijene | ponuda | potražnja

  1. #1576
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Ovo je ekipa od povjerenja. Treba uzet u izgradnji


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  2. The Following 15 Users Say Thank You to acs For This Useful Post:


  3. #1577
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,050
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,924
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    odma 3,4 kaparisat.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  4. The Following 3 Users Say Thank You to goozica For This Useful Post:


  5. #1578
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default [TRŽIŠTE] Cijene | ponuda | potražnja



    Neko je trazio stan u Blok pa evo.

    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #1579
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,184
    Thanks Thanks Given 
    100
    Thanks Thanks Received 
    399
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Zgrada Razvrsja a na slici Sodra.
    Univerzum DOO kod limenke su Petricevici.
    Spektakl u najavi.
    Je li pola horizontalnih povrsina od opeke ili mi se cini? Je l to normalno?

    Sent from my M2101K7AG using Tapatalk
    COMMUNITAS CIVITATIS CATHARI
    navigare necesse est, vivere non est necesse



  7. #1580
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,650
    Thanks Thanks Given 
    3,563
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Zar nije zvanicno profesor sa ekonomskog Predrag Ivanovic

    Ne bih ja to nista diro
    Ako je Petrova, on će makar završit onaj Skadar na Bojani a za ove nisam siguran tj možda dobijemo još jednu koja bi trebala da se sruši.

    Quote Originally Posted by branko.kotor View Post
    Je li pola horizontalnih povrsina od opeke ili mi se cini? Je l to normalno?

    Sent from my M2101K7AG using Tapatalk
    Ne znam, mislim da jeste.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  8. #1581
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    2,459
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by branko.kotor View Post
    Je li pola horizontalnih povrsina od opeke ili mi se cini? Je l to normalno?

    Sent from my M2101K7AG using Tapatalk
    Medjuspratna konstrukcija, potpuno legitimno iako je sistem star makar 60 godina.
    -Za ovo nam može pomoć' samo jedan čovjek.
    -A to je Supermen.
    -Ne, to je Savo Bačić.

  9. #1582
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,483
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,447
    Thanked in
    2,611 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Evo stan na Pobrezje 985 eur/m2 namjesten.

    Da ođe ne ulaze i terase u površinu?
    Malo previše kvadrata za jednosoban

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine

    ............ ¯\_(ツ )_/¯.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  10. #1583
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default

    Pojma nemam, naleceh samo. Cudna jeste kvadratura i broj soba.

  11. #1584
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Ponestalo para Petricevicima pa bice sad slijede novi prevareni ljudi kojima ce prodati svoju izlizanu priču. Koliko su oni krivi toliko su krivi i ljudi koji kupuju stan bez provjere pa poslije kukaju. A tek jadne i nsretne države koja ovakvima ne može ništa.
    Stan u blok 9 na 1450 iha. Za dlaku spo pretekli ove cijene ali baš za dlaku

  12. The Following User Says Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  13. #1585
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,723
    Thanks Thanks Given 
    1,983
    Thanks Thanks Received 
    803
    Thanked in
    363 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Stan u blok 9 na 1450 iha. Za dlaku spo pretekli ove cijene ali baš za dlaku
    i ovo je starogradnja koliko vidim po slici
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

  14. #1586
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    1,663
    Thanks Thanks Given 
    244
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    535 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Ponestalo para Petricevicima pa bice sad slijede novi prevareni ljudi kojima ce prodati svoju izlizanu priču. Koliko su oni krivi toliko su krivi i ljudi koji kupuju stan bez provjere pa poslije kukaju. A tek jadne i nsretne države koja ovakvima ne može ništa.
    Stan u blok 9 na 1450 iha. Za dlaku spo pretekli ove cijene ali baš za dlaku
    Meni nikad neće biti jasno kako ljudi daju svoje pare za neupisane kvadrate, neizgrađene zgrade, na šuplju priču, itd.

  15. The Following User Says Thank You to NotRobot For This Useful Post:


  16. #1587
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    15,619
    Thanks Thanks Given 
    6,182
    Thanks Thanks Received 
    5,816
    Thanked in
    3,366 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NotRobot View Post
    Meni nikad neće biti jasno kako ljudi daju svoje pare za neupisane kvadrate, neizgrađene zgrade, na šuplju priču, itd.
    Na obraz, rijec jer ponekad rad te rijeci glava se gubi....

    Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

  17. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  18. #1588
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,844
    Thanks Thanks Given 
    1,905
    Thanks Thanks Received 
    1,869
    Thanked in
    770 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Zgrada Razvrsja a na slici Sodra.
    Univerzum DOO kod limenke su Petricevici.
    Spektakl u najavi.

    Prvo da prodaju, pa malo da majnuju, pa onda da se sude sa drzavom.

    Dje ja zivim.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  19. The Following User Says Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  20. #1589
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,483
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,447
    Thanked in
    2,611 Posts

    Default

    Gorica Homes, na kraju Atinske ulice?
    Zna li neko nešto o tome?
    Kakva je gradnja? Ko je investitor? Može li se izdati?

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine

    ............ ¯\_(ツ )_/¯.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  21. #1590
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default

    R&R invest. Jankovici neki sa Cetinja, tako su mi rekli. Nikad cuo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. #1591
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,633
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Fina zgradica...

    U onoj ulici bi trebalo da se može izdati bez problema...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  23. #1592
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    98 Posts

    Default

    Evo gledam dvosobne stanove za familiju u zadnje vrijeme. Ono, krug od Gintaša,El Niš, preko Morače, blok 9 eventualno, ....Ovaj narod takve ruševine prodaje, u koje treba staviti dva sprata kuće vrijednosti....a da ne pričamo o tome što je zgrada trula, i što vazda može da stan poplavi od komšije i što sve ne.

    U glavnom vidim se prodaju zadnji spratovi, no i oni drže cijenu.
    Onda dupleksi i prizemlja, potpuna i visoka....
    Sve u svemu, raspad sistema....

    Neće ovo sve na dobro, jer nam se ne da normalno živjeti.....

  24. The Following 2 Users Say Thank You to bloom For This Useful Post:


  25. #1593
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,691
    Thanks Thanks Given 
    1,200
    Thanks Thanks Received 
    327
    Thanked in
    208 Posts

    Default

    Cijene ogromne a stanovi katastrofa...

    Tacno.

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

  26. #1594
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,844
    Thanks Thanks Given 
    1,905
    Thanks Thanks Received 
    1,869
    Thanked in
    770 Posts

    Default

    Puci ce balon prije ili kasnije
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  27. #1595
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,978
    Thanks Thanks Given 
    594
    Thanks Thanks Received 
    1,056
    Thanked in
    550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Gorica Homes, na kraju Atinske ulice?
    Zna li neko nešto o tome?
    Kakva je gradnja? Ko je investitor? Može li se izdati?

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine

    ............ ¯\_(ツ )_/¯.............
    Kupili prijatelji prije ovog zadnjeg skoka, po 1700 sa parking mjestom...Ova zgrada koju završavaju se čini veoma kvalitetna, nakon nje će raditi sledeću u nizu, čuh da će kvadrat biti 2000 u izgradnji...

  28. The Following User Says Thank You to bayo For This Useful Post:


  29. #1596
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default

    A pada kvadrat znaci.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  30. The Following 2 Users Say Thank You to Pasha For This Useful Post:


  31. #1597
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    921
    Thanks Thanks Given 
    1,467
    Thanks Thanks Received 
    346
    Thanked in
    156 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Puci ce balon prije ili kasnije
    Ne vjerujem. Korona ti je bila dobar pokazatelj

  32. #1598
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default

    Naravno moze da bude narucen tekst ali i ne mora

    Sve skuplji stanovi, sve veće pozajmice: Građani za stambene kredite duguju skoro pola milijarde eura

    https://investitor.me/2022/03/14/sve...milijarde-eura

  33. #1599
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    587
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    210
    Thanked in
    129 Posts

    Default

    Sto je ovo svi se dali u gradjevinu, jos malo nece bit drugih zanimanja, zar se te zgrade tako lako prave

  34. #1600
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    6,802
    Thanks Thanks Given 
    2,255
    Thanks Thanks Received 
    5,625
    Thanked in
    2,374 Posts

    Default

    A cus. 1/4 zgrade odma' u komp. ne treba ti kes. Svaka druga zgrada su stanovi komp za eloksiranu, kamen, stakla, plocice, sanitarije itd. Jos na tudji plac pa i njemu das 15-20%, vise ti kes za zgradu ne treba.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  35. The Following User Says Thank You to Pasha For This Useful Post:


Page 64 of 347 FirstFirst ... 145460616263646566676874114164 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Južni Južni Bend ili ...južni južni Rock
    By Predrag zvani Džo in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 16-12-09, 17:37
  2. Replies: 5
    Last Post: 11-02-09, 17:52
  3. Švabe vs Žabari
    By Senna in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 72
    Last Post: 27-06-07, 13:34
  4. kad veza postanje nja nja nja
    By touch_of_pink in forum Ljubav
    Replies: 40
    Last Post: 20-03-06, 16:26
  5. Gledanje u ženske grudi produžava život!
    By lik.50 in forum Sex i erotika
    Replies: 29
    Last Post: 26-01-06, 15:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •