View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%
Page 8 of 2251 FirstFirst ... 45678910111218581085081008 ... LastLast
Results 176 to 200 of 56252

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #176
    Join Date
    May 2006
    Posts
    55
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funky^junkie View Post
    eno Vukcevic u vijesti kaze " smatram da treba da budem u startnoj postavi A selekcije i da ne treba postavljati to pitanje" [parafrazirao sam, al to je to u sushtini]
    mali je vazda znao da bude skroman i fin, kladim se da nece htjeti da igra za mladu selekciju...
    znam i da je za SCG mladu selekciju pravio problem i insistirao da igra shpica
    nije bas zelio da igra spica ali zelio je da bude jedan od glavnih igraca,prakticno da on bude taj oko koga ce sve da se vrti

  2. #177
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Blok 5
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kefalo View Post
    daj da se ne lazemo, koga mi to imamo? 2-3 ajde neka bude i 5 SOLIDNIH IGRACHA! Znaci nikakva extra klasa, jer svi znamo sto je extra klasa! Igrache kao sto su Vucinic, Vukcevic, Burzanovic ima svaka drzavna selekcija na svijetu, one malo bolje imaju jos i nekog odlicnog igraca dok one najbolje reprezentacije imaju po 4-5...11 ODLICNIH igracha! I taj talenat o kojem prichamo, dje je? Od Savicevica i Mijatovica sto smo izbachili? Nista!

    Ne shvatite me pogresno, ne mrzim ja nasu reprezentaciju (naprotiv), samo sam realan!
    taman tako kao shto kazhesh trebaju ti 10 solidnih i jedan extra klase da bi mogao neshto da napravish !!!
    Ali neka ih neka se krljaju pa dako shto ponesu ako ne niko im nece zamjerit!!!
    AAAAHH KAKO ME SVI GLEEEEDAJUUUUU!!!

  3. #178
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kefalo je upravu, ne treba ocekivati nesto veliko od njih, barem sad na startu. Za pocetak da se dobijaju ove male reprezentacije i sto skuplje prodati kozu ovim velikim, i ja sam prezadovoljan. Samo da CG javnost ne bude kao u Srbiji, kiksaju li jednu odma ih docekaju na noz nikad zadovoljni. Samo polako!

  4. #179
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holjo View Post
    Kefalo je upravu, ne treba ocekivati nesto veliko od njih, barem sad na startu. Za pocetak da se dobijaju ove male reprezentacije i sto skuplje prodati kozu ovim velikim, i ja sam prezadovoljan. Samo da CG javnost ne bude kao u Srbiji, kiksaju li jednu odma ih docekaju na noz nikad zadovoljni. Samo polako!
    CG ce u svakom slucaju bit sportska "velesila"!
    Zasto?
    Pa nek neko nadje na svijetu drzavu ovolike minijaturne velicine i sa ovolickim brojem stanovnika da ima takve sportiste, vaterpolisti pobjedjuju najjace ekipe, rukometasi su na pragu EP, rukometasice su nespretno prokockale tu sansu...
    Sta se tice Filipoviceve ekipe, svaki skalp nekog favorita ima da se proslavi, ne treba razmisljati o plasmanu na EP ili SP, pa u ovim kvalifikacijama jedna ENG, ITA ili FRA se grcevito bore da se plasiraju, jedni Rumunji vec par navrata ne uspjevaju, naravno da ekipa mora da da sve od sebe pa sta bude, ko zna, skoro u svakim kvalifikacijama neka mala ekipa uspije da napravi senzaciju (Slovenija - 2002, Latvija - 2004...) mozda i CG udje napravi takav podvig i udje u sportski almanah kao najmanja drzava koja se plasirala na EP
    Last edited by Vukasin Micunovic; 16-02-07 at 18:51.

  5. #180
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ljudi ne zaboravite grcku !

  6. #181
    Admiral Krsto Djurovic Guest

    Default

    Ne zaboravite Hrvatsku.
    Last edited by Admiral Krsto Djurovic; 16-02-07 at 18:09.

  7. #182
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Admirale, nabrojao si nekoliko "uspjeha" koji su po meni presmijesni! Rukometasi na pragu a rukometasice prokockale sansu? Sta? Da se kvalifikuju na jedno Evropsko prvenstvo? Je li to odlika velesila? Da uspiju da se kvalifikuju na prvenstva? Velesile ili osvajaju ili su u vrhu u kontinuitetu!! Mi smo daleko od toga, mozda napravimo nesto u vaterpolu i to je to! U drugim sportovima, teska srca priznajem, tesko... Bas tesko!

    Hrvatska i Grcka nisu nikakve velesile, makar ne u fudbalu o kojem pricamo sad, ali ja bih bio prezadovoljan kad bi dostigli njihove uspjehe! Ali bice djavolski tesko, jer su i oni kvalitetniji od nas, mnogo! Uporedite ligu nashu i ligu grcku? Svjetlosne godine! A opet, Grcka je osvojila EP, svaka chast, ali se vjerovatno sad narednih 10 godina nece ni kvalifikovat a ne nesto vise napravit i def. je niko ne racuna u VELESILE!!

    Ali eto, ja bih bio zadovoljan da nam se nesto onakvo desi, mada necu pucat ni toliko visoko, prezadovoljan cu biti ako se plasiramo na EP ili SP pa neka nam tamo svi po 6 daju!!

  8. #183
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    PJ-BAR
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kefalo View Post
    Ali eto, ja bih bio zadovoljan da nam se nesto onakvo desi, mada necu pucat ni toliko visoko, prezadovoljan cu biti ako se plasiramo na EP ili SP pa neka nam tamo svi po 6 daju!!
    daj molim te kefalo kako da se plasiramo na EP ili SP sa ovakvim igrackim kadrom,nemoj da preterujes,ali mislim realno gledano da mi EP odnosno SP nikad necemo gledati,budi realniji malo
    tesko da mozemo uopste da se plasiramo negdje
    nemoooooojte da me smatrate onime ili ovime
    ovo govorim zato sto je tako
    Last edited by LaZaR; 16-02-07 at 19:11.

  9. #184
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    svjestan koliko ce biti tesko da se plasiramo na neko prvenstvo sam i napisao da bih bio PRESECAN!

  10. #185
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    PJ-BAR
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kefalo View Post
    svjestan koliko ce biti tesko da se plasiramo na neko prvenstvo sam i napisao da bih bio PRESECAN!
    crna gora je tek na pochetku pravu sliku u vezi nase reprezentacije vidjecemo protiv madjara,sta mogu i koliko mogu

  11. #186
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Novi, Herceg Novi
    Posts
    1,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa neshto mi se chini da ce ta utakmica da bude nameshtena.Logicno je.Crnoj Gori je ova utakmica veoma vazna(a kome ne bi bila prva utakmica?!?!?!) dok Madjare boli ***** za istu.Tako da cu sigurno da igram singl(ako bude moguce) i igracu oko 100e.Siguran sam da ce CG da pobedi, kako?- ne znam, mozda nameste a mozda i ne, ali svejedno 1 je sigurna
    Last edited by Mickey-HN; 16-02-07 at 21:25. Reason: pochinjem da skupljam pare
    /

  12. #187
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,441
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    jes, a ovi jedva cekaju da izgube utakmicu
    pfff, sto je ovo ljudi moji...

  13. #188
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    PJ-BAR
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mickey-HN View Post
    Pa neshto mi se chini da ce ta utakmica da bude nameshtena.Logicno je.Crnoj Gori je ova utakmica veoma vazna(a kome ne bi bila prva utakmica?!?!?!) dok Madjare boli ***** za istu.Tako da cu sigurno da igram singl(ako bude moguce) i igracu oko 100e.Siguran sam da ce CG da pobedi, kako?- ne znam, mozda nameste a mozda i ne, ali svejedno 1 je sigurna
    auh zaboravio sam na to brale,kad se moglo namijestati nasa liga zasto ne bi i ovo
    u pravu si

  14. #189
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Novi, Herceg Novi
    Posts
    1,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    LOL, pa nije ovo finale svetskog prvenstva jbt...Kao da je Madjarima bitna ova utakmica?U poredjenju sa Crnom Gorom uopshte im nije bitna...Takodje oni nisu neka reprezentacija sa reputacijom koja bi bila uzdrmana porazom od Crne Gore,tako da razmisli malo nije sve onako kako se chini...
    /

  15. #190
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    HB
    Posts
    116
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka pobjeda ili poraz su jako bitni jer iste UEFA i FIFA boduju, nezavisno od toga da li je prijateljska utakmica ili ne.
    ...

  16. #191
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,711
    Thanks Thanks Given 
    666
    Thanks Thanks Received 
    81
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Fudbaler francuskog Le Mana Marko Baša na nagovor oca, rođenog na Cetinju, odbio poziv Klementea da igra za Srbiju
    Selektor reprezentacije Srbije Havijer Klemente doživeo je prvi poraz otkako predvodi "orlove", dobivši gol na virtuelnom meču od reprezentativca Crne Gore Marka Baše. Bivši fudbaler OFK Beograda i jedan od najboljih defanzivaca francuskog prvenstva odbio je poziv da zaigra za Srbiju zbog želje oca Milana, rođenog Cetinjana, da mu sin brani boje selekcije Crne Gore.

    Mada vest nije zvanično potvrđena, Kurir saznaje da je Havijer Klemente ovih dana trebao da ode u Le Man kako bi na delu video Bašu i razgovarao s njim o budućim akcijama reprezentacije Srbije. Put je, međutim, u poslednjem trenutku otkazan, posle Bašinog poziva u kojem je čelnicima saopštio da bi sastanak s Baskijcem bio čisto gubljenje vremena za obojicu.

    Za meč s Azerbejdžanom je ponovo bio na spisku, ali je opet rekao da neće doći u Beograd jer problem s leđima nije sanirao. Zašto su leđa toliko dugo bolela, otkrio je Baša u januaru za podgoričke Vijesti.
    - Nije tačno da sam izabrao Crnu Goru jer sam "višak" u Srbiji, kao što je pisalo u nekim novinama. U moj klub su stizali pozivi za reprezentaciju Srbije, a ja sam ih odbijao, s tim što nisam želeo da se od toga pravi medijska pompa - zaključio je Baša.

    preuzeto sa
    http://www.kurir-info.co.yu/arhiva/2...16022007.shtml
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  17. #192
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Novi, Herceg Novi
    Posts
    1,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zanimljivo, ali kuriru niko ne veruje
    /

  18. #193
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    6,059
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    184
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    rukomet mozhe,vaterpolo moze...fudbal nam nikad necje krenut kad imamo ovakvih poput simona vukcevica koji sa 20 godina misli da je neka igrachina,i on sam kazhe"Ne pravi se pitanje da li cju biti u A reprezentaciji" e da sam ja na mjesto filipovica ne bi mi igro pa kad bi bio pele...dzukela mala

  19. #194
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Andrija Popović i Goran Đukanović slažu se da u nacionalni tim ne treba pozivati igrače koji se dvoume

    Čast je igranje za reprezentaciju


    Igranje za reprezentciju svoje države je vrhunac karijere nekog sportiste, a one koji ne smatraju to kao čast ne treba pozivati u nacionalni tim - ocijenili su proslavljeni crnogorski sportisti Andrija Popović i Goran Đukanović u intervjuu agenciji Mina. Igra za reprezentaciju svoje države je prvi vrhunac koji sportista može da doživi u svojoj karijeri. Drugi vrhunac je kada sa reprezentacijom osvoji medalju na najvećim takmičenjima - Olimpijskim igrama, Svjetskom i Evropskom prvenstvu - kazao je Popović, koji je kao golman vaterpolo selekcije SFRJ osvojio mnogo trofeja i kao jedan od rijetkih crnogorskih sportista koji je na Olimpijskim igrama (Los Anđeles 1984) osvojio zlatnu medalju.
    - Vremena se mijenjaju, na žalost, u negativnom smjeru. Gledajući iz moje perspektive, odnosno prije dvadesetak godina, a tako je oduvijek bilo, meni je to prosto neshvatljivo - rekao je Popović komentarišući odluku nekih crnogorskih sportista da ne igraju za nacionalni tim Crne Gore.
    - Sportiste koji to ne žele, ne treba ubjeđivati da promijene odluku i obuku dres reprezentacije Crne Gore! Nikako! Taj koji na silu treba da igra za reprezentaciju Crne Gore, bez obzira na kvalitet koji posjeduje, donijeće više štete nego koristi – smatra Popović. Prema njegovim riječima, ogroman broj crnogorskih sportista poziv u reprezentaciju doživljava kao veliku čast.
    - Minorni su oni koji se misle ili kalkulišu, bez obzira na motive - kazao je Popović. On smatra da Crna Gora treba po ubrzanoj proceduri da dodijeli državljanstvo onim sportistima koji spadaju u sam svjetski vrh u svojim sportovima, a voljni su da nastupaju za nacionalnu selekciju Crne Gore.
    Kapiten crnogorske rukometne reprezentacije, Goran Đukanović smatra da je svakom ko se bavi sportom, želja i cilj da predstavlja svoju državu na nekom velikom takmičenju.
    - Igrati za svoju reprezentaciju je velika čast. Ima li veće časti nego predstavljati svoju državu, igrati za porodicu i pretke. To je ono što sam sanjao od kada sam počeo da se bavim sportom - kazao je Đukanović. - Igrač koji nastupa za reprezentaciju ujedno je i ambasador svoje države. Predstavljate dio svog naroda koji izlazi u svijet. Morate na pravi način, ponašanjem na terenu i van njega, pokazati kakva je ta država, kultura i sve, a pogotovo ako pravite dobre rezultate - smatra Đukanović.
    I kapiten Lovćena i rukometne reprezentacije se slaže da je besmisleno pozivati u reprezentaciju sportiste koji razmišljaju da li prihvatiti poziv ili ne, a igranje u nacionalnom timu ne smatraju kao čast.
    - Ukoliko sportista ne smatra tu reprezentaciju kao svoju i razmišlja hoće li igrati, besmisleno ga je i pozivati. Odgovor na to se ne smije čekati, on mora biti momentalan - kazao je Đukanović.
    On smatra da postoje dva razloga zbog kojeg su neki sportisti odlučili da ne igraju za svoju državu.
    - To su, prije svega, politički motivi ili mogu biti i sportski, jer su neki sportisti procijenili da će sa drugom reprezentacijom napraviti bolji rezultat - ocijenio je Đukanović.

    Izvor - Republika
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  20. #195
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Andrija Popović i Goran Đukanović slažu se da u nacionalni tim ne treba pozivati igrače koji se dvoume

    Čast je igranje za reprezentaciju


    Igranje za reprezentciju svoje države je vrhunac karijere nekog sportiste, a one koji ne smatraju to kao čast ne treba pozivati u nacionalni tim - ocijenili su proslavljeni crnogorski sportisti Andrija Popović i Goran Đukanović u intervjuu agenciji Mina. Igra za reprezentaciju svoje države je prvi vrhunac koji sportista može da doživi u svojoj karijeri. Drugi vrhunac je kada sa reprezentacijom osvoji medalju na najvećim takmičenjima - Olimpijskim igrama, Svjetskom i Evropskom prvenstvu - kazao je Popović, koji je kao golman vaterpolo selekcije SFRJ osvojio mnogo trofeja i kao jedan od rijetkih crnogorskih sportista koji je na Olimpijskim igrama (Los Anđeles 1984) osvojio zlatnu medalju.
    - Vremena se mijenjaju, na žalost, u negativnom smjeru. Gledajući iz moje perspektive, odnosno prije dvadesetak godina, a tako je oduvijek bilo, meni je to prosto neshvatljivo - rekao je Popović komentarišući odluku nekih crnogorskih sportista da ne igraju za nacionalni tim Crne Gore.
    - Sportiste koji to ne žele, ne treba ubjeđivati da promijene odluku i obuku dres reprezentacije Crne Gore! Nikako! Taj koji na silu treba da igra za reprezentaciju Crne Gore, bez obzira na kvalitet koji posjeduje, donijeće više štete nego koristi – smatra Popović. Prema njegovim riječima, ogroman broj crnogorskih sportista poziv u reprezentaciju doživljava kao veliku čast.
    - Minorni su oni koji se misle ili kalkulišu, bez obzira na motive - kazao je Popović. On smatra da Crna Gora treba po ubrzanoj proceduri da dodijeli državljanstvo onim sportistima koji spadaju u sam svjetski vrh u svojim sportovima, a voljni su da nastupaju za nacionalnu selekciju Crne Gore.
    Kapiten crnogorske rukometne reprezentacije, Goran Đukanović smatra da je svakom ko se bavi sportom, želja i cilj da predstavlja svoju državu na nekom velikom takmičenju.
    - Igrati za svoju reprezentaciju je velika čast. Ima li veće časti nego predstavljati svoju državu, igrati za porodicu i pretke. To je ono što sam sanjao od kada sam počeo da se bavim sportom - kazao je Đukanović. - Igrač koji nastupa za reprezentaciju ujedno je i ambasador svoje države. Predstavljate dio svog naroda koji izlazi u svijet. Morate na pravi način, ponašanjem na terenu i van njega, pokazati kakva je ta država, kultura i sve, a pogotovo ako pravite dobre rezultate - smatra Đukanović.
    I kapiten Lovćena i rukometne reprezentacije se slaže da je besmisleno pozivati u reprezentaciju sportiste koji razmišljaju da li prihvatiti poziv ili ne, a igranje u nacionalnom timu ne smatraju kao čast.
    - Ukoliko sportista ne smatra tu reprezentaciju kao svoju i razmišlja hoće li igrati, besmisleno ga je i pozivati. Odgovor na to se ne smije čekati, on mora biti momentalan - kazao je Đukanović.
    On smatra da postoje dva razloga zbog kojeg su neki sportisti odlučili da ne igraju za svoju državu.
    - To su, prije svega, politički motivi ili mogu biti i sportski, jer su neki sportisti procijenili da će sa drugom reprezentacijom napraviti bolji rezultat - ocijenio je Đukanović.

    Izvor - Republika
    potpisujem svaku

  21. #196
    Admiral Krsto Djurovic Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Andrija Popović i Goran Đukanović slažu se da u nacionalni tim ne treba pozivati igrače koji se dvoume

    Čast je igranje za reprezentaciju
    ADA NEGO!!

  22. #197
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    PJ-BAR
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Selektor Filipovic Odusevljen Jucerasnjim Debijem Igora Burzanovica Za Zvezdu

    VIDI SE MAJSTOR !!!
    FILIPOVIC:BURZANOVIC ME ODUSEVIO,PUROVIC JE IGRAO KRATKO ZA NEKU OCJENU
    BURZANOVIC:NIJESAM OCEKIVAO DA CU NA DEBIJU POSTICI ONAKAV LIJEP GOL
    sta reci nego bravo i svaka cast za burzanovica
    edit by:arena
    Last edited by LaZaR; 19-02-07 at 16:14.

  23. #198
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    rog Cerica
    Posts
    1,545
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Malo cu skrenuti s kolosjeka, cisto da ne bi otvarao novu temu.

    Znaci interesuje me kako vi gledate na to da je crnogorska fudbalska reprezentacija nametnula sebi nadimak 'hrabri sokoli'. Po meni nista peckije i seljackije se nije moglo izvuc. 'Orlove' nam uzese bivse kolege iz drzhave. Nadam se da se slazete da nama to 'orlovi' bolje stoji nego njima. Njima bi vishe pasovala neka ravnicharska ptica tipa lasta ili golub .

    Da se vi pitate, koji bi ste nam nadimak nadjenuli??

    Moj predlog: Gorshtaci ili 'Highlanders'

  24. #199
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    367
    Thanks Thanks Given 
    42
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Meni se sokoli ili sokolovi sviđa ali to "hrabri" je bez veze. Često se u CG čuje "a sokole, sokole" tako da mi je to skroz ok pa ću ih "sokoliti" svim srcem ako se budu muški borili. Sve mi je bolje od onog "crveni"

  25. #200
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Novi, Herceg Novi
    Posts
    1,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da.Puno je bolje sokoli nego orlovi, a ovo hradbri je nekako istroshena fraza...
    /

Page 8 of 2251 FirstFirst ... 45678910111218581085081008 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •