Moze li neko od moderatora (@starwalker bi to najbolje) da Doverovu fotku prebaci na pravi servis; ona je sad na i.postimag a ne na postimages.org, i ne vidi se dok se ne klikne
Aj otvarajte to glasanje. By the way, ko ce sad cekat 7 dana za konacan resultat glasanja?![]()
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
Glasanje startuje u ponoć![]()
The more things change, the more they stay the same.
Kako volite da komplikujete...![]()
Sa tapatalka se ne vidi poll...
#fakenews
^
Da dodamo malo dramatičnosti i neizvjesnosti![]()
The more things change, the more they stay the same.
Ben Dover nijesam skontala sto si fotkaoImala sam nekoliko favorita i bas mi je bilo tesko odluciti...Ben Dover ni u ludilu ne bih skontala a nije da nijesam pokusavala
a Low-key me je baš baš oduševio ali sam se odlucila za ssaajjkkoovv ekosistem....djelovalo mi je da je neko ostrvo rijecno sa ladjom....a znam da nije
Inace Djuka, toranj na avali? Ne kontam kako ej covjek provalio
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
Antaresov senzibilitet.![]()
The more things change, the more they stay the same.
Meni je izbor bio izmedju Low Keya i djuke, obje odlicne, samo mi je djukina vise legla![]()
Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
Have a parachute.
Lijep ambijent nekog restorana ?
Kako da nadjem glasanje, nema preko TT?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Nikako. Jedino da otvoris web varijantu - mozes i iz TT - na tri tackice u gornjem desnom uglu pa Web View. Moras se logovati da bi glasao.
Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
Have a parachute.
Kad hocu da kopiram temu gdje su fotke i glasanje nista mi se ne kopira, nikakav link do teme. Mozda je do mene.
Napeto, napeto. Loki i Antrax izjednačeno![]()
The more things change, the more they stay the same.
Mrtva trka. Mada...ljepse bi bilo da je vise glasaca...
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Nijesam zadovoljan. 10 thanks a 1 glas. Nema smisla.![]()
Не бојим се вражјега кота, нека га је ка' на гори листа, но се бојим од зла домаћега!
E blago meni sa TT.Osjećam se ka Tripleta na Starom Aerodromu
Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
Antares, avet, Fenix, mexiko, Splinter99
Neznavenom meni (crnjak mi da listam sad), zar nije više uslov za glas lajk ispod fotke ili?
but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks