View Poll Results: Kako biste ocijenili djelovanje #NKT u COVID-19 situaciji?:

Voters
126. You may not vote on this poll
  • Primjerene reakcije kompetentnog tima; kontinuitet najboljih rezultata u datim okolnostima

    7 5.56%
  • Početni uspjeh umanjila nedoraslost tima epid. izazovu, no rezultati nisu toliko loši

    5 3.97%
  • Početni uspjeh poništile pol. motivisane odluke i selekt. mjere; gubitak kompasa tima

    70 55.56%
  • Neprimjeren pristup i pogrešna strategija od starta; manipulacija javnošću

    44 34.92%
Page 317 of 330 FirstFirst ... 217267307313314315316317318319320321327 ... LastLast
Results 7,901 to 7,925 of 8231

Thread: [COVID-19] Situacija u Crnoj Gori

  1. #7901
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,238
    Thanks Thanks Given 
    1,281
    Thanks Thanks Received 
    4,349
    Thanked in
    2,041 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Zasto je kod nas 5 mjeseci a po evropi 6?
    Isto što je u Švajcarskoj potvrda o preboljenju validna 9 mjeseci, a u Njemačkoj samo 3 mjeseca - just politics
    The more things change, the more they stay the same.

  2. The Following 2 Users Say Thank You to starwalker For This Useful Post:


  3. #7902
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    757
    Thanks Thanks Received 
    898
    Thanked in
    468 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Smijem se tome sto su to obicni manipulatori, sad znaci mogu da naprave takvu statistiku da svaki vakcinisani preminuli spada pod "nepropisno vakcinisanim" jer mogu da kazu da je proslo vise od 5 mjeseci od zadnje doze, umjesto da kazu da su i vakcinisani preminuli, oni ce reci da su nepropisno vakcinisani i onda ce i dalje procenat nevakcinisanih da ide prema gore, a vakcinisanih prema dolje, lijepa manipulacija zar ne?
    A koliko je sam po sebi nelogican termin "nepropisno vakcinisan" u situaciji kada vakcinacija uopste nije mandatorna niti propisana zakonom.
    Ono, kao - ova gospodja je "nepropisno trudna" ili - od ukupnog broja preminulih toliko i toliko je "nepropisno disalo".


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #7903
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Znate li da li se jos okuplja nedeljom u 7 na trgu ekipa koja se bori protiv covid mjera? Ja ne visim na FB, a tamo se ljudi informisu oko takvih stvari.
    Bio sam u PG za vikend pa svratio u nedelju oko 7 ali nije bilo nikoga na trgu. Jedino ispred vlade je bila neka grupa ali to nije vezano za covid19.
    Da nisu pomjerili satnicu ?

    Vidim i ugostitelji se bune opet.
    PODRZAVAM!

  5. #7904
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,594
    Thanks Thanks Given 
    5,556
    Thanks Thanks Received 
    3,960
    Thanked in
    1,566 Posts

    Default

    Stoj tamo, naice neko

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  6. The Following 3 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  7. #7905
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,391
    Thanks Thanks Given 
    1,379
    Thanks Thanks Received 
    1,489
    Thanked in
    608 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by napalm View Post
    Znate li da li se jos okuplja nedeljom u 7 na trgu ekipa koja se bori protiv covid mjera? Ja ne visim na FB, a tamo se ljudi informisu oko takvih stvari.
    Bio sam u PG za vikend pa svratio u nedelju oko 7 ali nije bilo nikoga na trgu. Jedino ispred vlade je bila neka grupa ali to nije vezano za covid19.
    Da nisu pomjerili satnicu ?

    Vidim i ugostitelji se bune opet.
    PODRZAVAM!
    A kojih mjera kad ne postoje mjere? xD
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  8. #7906
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Ja, usao u tehnoplus bez maske prije 15ak dana i napade me zena. Izao bez da kupim sta sam zelio. Djeca su i dalje maskirana. Ta ekipa je jos od pocetka zagovara da se maknu maske i covid ausweiss. Ne znam kako je sad kad putujes ali bilo je da treba za ulaz ausw. + test ako se ne varam.Do Trebinja ne mozes posteno doci ili kad se vrnes kuci da sjedis (kuci) u karantinu!? (Mozda ovo vise ne vazi,ne znam). Nebitno.
    Samo me interesuje da li se okupljaju jos i kad?!

  9. #7907
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    802
    Thanks Thanks Given 
    728
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by napalm View Post
    Ja, usao u tehnoplus bez maske prije 15ak dana i napade me zena. Izao bez da kupim sta sam zelio. Djeca su i dalje maskirana. Ta ekipa je jos od pocetka zagovara da se maknu maske i covid ausweiss. Ne znam kako je sad kad putujes ali bilo je da treba za ulaz ausw. + test ako se ne varam.Do Trebinja ne mozes posteno doci ili kad se vrnes kuci da sjedis (kuci) u karantinu!? (Mozda ovo vise ne vazi,ne znam). Nebitno.
    Samo me interesuje da li se okupljaju jos i kad?!
    Okupljaju se. Evo termina:
    - Podgorica, nedjelja 18:00, Trg Nezavisnosti
    - Bar, subota 17:00, Trg sv. Jovana Vladimira i Kosare
    - Herceg Novi, subota 17:00, Trg Nikole Djurkovica
    - Niksic, subota 17:00, kod spomenika kralju Nikoli na Trgu slobode
    - Berane, subota 17:00, plato ispred zgrade opstine

    Protesti su protiv mjera jer su mjere i dalje tu. Potvrde, maske, itd.

  10. The Following 2 Users Say Thank You to pegasus For This Useful Post:


  11. #7908
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,253
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,781
    Thanked in
    2,402 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by napalm View Post
    Ja, usao u tehnoplus bez maske prije 15ak dana i napade me zena. Izao bez da kupim sta sam zelio. Djeca su i dalje maskirana. Ta ekipa je jos od pocetka zagovara da se maknu maske i covid ausweiss. Ne znam kako je sad kad putujes ali bilo je da treba za ulaz ausw. + test ako se ne varam.Do Trebinja ne mozes posteno doci ili kad se vrnes kuci da sjedis (kuci) u karantinu!? (Mozda ovo vise ne vazi,ne znam). Nebitno.
    Samo me interesuje da li se okupljaju jos i kad?!
    Ne ljuti se na tu ženu, svaka prodavnica ima obavezu da odredi zaposlene koji su zaduženi da se propisane mjere sprovode. Ako se ne sprovode, prodavnica može da bude kažnjena, a pogodi ko će vlasniku da bude odgovoran za plaćanje te kazne.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  12. #7909
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    802
    Thanks Thanks Given 
    728
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Ne ljuti se na tu ženu, svaka prodavnica ima obavezu da odredi zaposlene koji su zaduženi da se propisane mjere sprovode. Ako se ne sprovode, prodavnica može da bude kažnjena, a pogodi ko će vlasniku da bude odgovoran za plaćanje te kazne.
    Obaveza te zene a i vlasnika podavnice, je da upozore (ne sprovode) kupca o aktuelnim mjerama. Moze se pozvati i komunalna policija odnosno policija.
    Prodavac ne moze istjerati (kamoli fizicki) kupca odnosno svaka zabrana kretanja u objektu, koji inace nije privatni, kao i zabrana naplate robe, je protivzakonita osim ako kupac nije ugrozio javni mir (bio agresivan, prijetio, itd.).
    Mozda grijesim.

  13. #7910
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,253
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,781
    Thanked in
    2,402 Posts

    Default

    Prilično sam siguran da kupac nema pravo da se u prodavnici ponaša kao kod kuće, niti ima neotuđivo pravo da se šeta po prodavnici. Naravno da može bit izbačen u svakom trenutku, čak nijedan prodavac nema obavezu da pruži uslugu bilo kome. Možemo da pričamo koliko mu je to dobro po posao, ali to je druga priča. Inspekcija će kaznit pojedinca kojeg zatekne da se ne pridržava mjera, ali i prodavnicu koja mu je dozvolila da ne poštuje mjere. Mogu radnici do besvijesti ponavljat komunalnoj policiji da su upozorili kupca da se pridržava mjera, ali to nema nikakvog uticaja na pisanje kazne prodavnici. A kao što rekoh, tu kaznu teško da će vlasnik platit no će se naplatit od plate zaposlenog. Bolje reći od plata, jer pitanje je da li radnici imaju tolike plate da kaznu za pravni lice plate samo jednom platom.

    Imenuju se zaposleni koji su obavezni za sprovođenje mjere, ne za upozoravanje kupaca da sprovode mjere.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  14. #7911
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    802
    Thanks Thanks Given 
    728
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Prilično sam siguran da kupac nema pravo da se u prodavnici ponaša kao kod kuće, niti ima neotuđivo pravo da se šeta po prodavnici. Naravno da može bit izbačen u svakom trenutku, čak nijedan prodavac nema obavezu da pruži uslugu bilo kome. Možemo da pričamo koliko mu je to dobro po posao, ali to je druga priča. Inspekcija će kaznit pojedinca kojeg zatekne da se ne pridržava mjera, ali i prodavnicu koja mu je dozvolila da ne poštuje mjere. Mogu radnici do besvijesti ponavljat komunalnoj policiji da su upozorili kupca da se pridržava mjera, ali to nema nikakvog uticaja na pisanje kazne prodavnici. A kao što rekoh, tu kaznu teško da će vlasnik platit no će se naplatit od plate zaposlenog. Bolje reći od plata, jer pitanje je da li radnici imaju tolike plate da kaznu za pravni lice plate samo jednom platom.

    Imenuju se zaposleni koji su obavezni za sprovođenje mjere, ne za upozoravanje kupaca da sprovode mjere.
    Mislim da nijesi u pravu. Da bi se zastitili, zove se policija i pravi zapisnik. Provjereno vise puta (jedno 20ak - razgovora i sa komunalnom i sa policijom)

  15. #7912
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pegasus View Post
    Okupljaju se. Evo termina:
    - Podgorica, nedjelja 18:00, Trg Nezavisnosti
    - Bar, subota 17:00, Trg sv. Jovana Vladimira i Kosare
    - Herceg Novi, subota 17:00, Trg Nikole Djurkovica
    - Niksic, subota 17:00, kod spomenika kralju Nikoli na Trgu slobode
    - Berane, subota 17:00, plato ispred zgrade opstine

    Protesti su protiv mjera jer su mjere i dalje tu. Potvrde, maske, itd.
    Zahvaljujem. Trebao sam u 18 doc. Sledeci put

    A za prodavnicu mi je jasno. Usao da kupim nesto ne da se setam. I reche stvarno zena, da ce njoj po plati udariti. Nista okrenuh se i odoh. Nema ljutnje.
    Ko sljivi ustav. Odnosno , ga(s/z)i goWna! Uostalom Mr. Global je ustav.

  16. The Following User Says Thank You to napalm For This Useful Post:


  17. #7913
    Join Date
    Mar 2021
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    384
    Thanked in
    267 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pegasus View Post
    svaka zabrana kretanja u objektu, koji inace nije privatni
    No čiji je?

  18. #7914
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,253
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,781
    Thanked in
    2,402 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pegasus View Post
    Mislim da nijesi u pravu. Da bi se zastitili, zove se policija i pravi zapisnik. Provjereno vise puta (jedno 20ak - razgovora i sa komunalnom i sa policijom)
    Nešto se ne otvara sajt covidodgovor, baš sam htio da vidim tačnu formulaciju obaveze sprovođenja mjera kod poslovnih objekata. Kad sam rekao da će uzalut pričat komunalnoj policiji, mislio sam na slučaj da ulete i da zateknu kupce ili zaposlene da ne poštuju mjere. Druga je priča da neko zovne komunalnu, ali pretpostavljam da se to može desit samo u nekom ekstremnom slučaju kad kupac neće da izađe. Uglavnom narod pri opomeni ispoštuje mjere, ili izađe, kao kolega iznad što je uradio.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  19. #7915
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,435
    Thanks Thanks Given 
    2,834
    Thanks Thanks Received 
    4,033
    Thanked in
    1,951 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pegasus View Post
    Obaveza te zene a i vlasnika podavnice, je da upozore (ne sprovode) kupca o aktuelnim mjerama. Moze se pozvati i komunalna policija odnosno policija.
    Prodavac ne moze istjerati (kamoli fizicki) kupca odnosno svaka zabrana kretanja u objektu, koji inace nije privatni, kao i zabrana naplate robe, je protivzakonita osim ako kupac nije ugrozio javni mir (bio agresivan, prijetio, itd.).
    Mozda grijesim.
    A nije možda, nego sigurno griješiš.

    Inače jes. Treba ženi u prodavnicu mozak otvarat što te opominje zbog maske.
    Pravednije je da ona i poslodavac plate kazne da se ti ne bi maltretirao da staviš masku.

    Inače mogu da i zabrane ulazak u svoj objekat sa ili bez pandemije ako im je do toga stalo. Pa ono ili se prilagodi ili traži drugu prodavnicu.
    Makar toga ne fali.

    @NHM na ovo si mislio?

    Privredna društva i preduzetnici
    U skladu sa površinom objekta i broja korisnika istih, obezbijediti jedno ili više lica koja će kontrolisati poštovanje mjera – odgovorna lica

    Privredna društva i preduzetnici koji se bave trgovinom na malo (marketi, supermarketi, hipermarketi, tržni centri, štandovi/tezge i sl.), uključujući i zelene pijace, kao i državni organi, organi državne uprave, organi uprave, organi lokalne samouprave, javne ustanove i drugi subjekti koji vrše javna ovlašćenja, banke, pošte i druga pravna lica, koja neposredno pružaju usluge građanima u šalter salama, obavezna su da odrede jedno ili više lica koja će biti odgovorna za poštovanje mjera nošenja zaštitne maske i držanja fizičke distance građana, odnosno korisnika usluga prilikom ulaska u ove objekte.
    na ulazu/izlazu iz objekta na vidnom mjestu istaknu obavještenje o propisanim mjerama, sa uputstvima za njihovu primjenu,
    obezbijede/označe rastojanje od najmanje dva metra između potrošača/posjetilaca koji se nalaze ispred objekta,
    obezbijede sredstva za dezinfekciju ruku potrošača/posjetilaca na ulazu/izlazu u/iz objekta,
    obezbijede sredstva za dezinfekciju ruku zaposlenih,
    obezbijede redovno održavanje higijene i dezinfekciju zajedničkih prostorija,
    obezbijede obilježena mjesta za higijensko odlaganje otpada;
    Lica zadužena za kontrolisanje propisanih mjera moraju biti jasno označena kako bi bila jasno uočljiva njihova uloga i dužnost navedena u ovom stavu.
    Takođe, pravna lica i preduzetnici dužni su da odrede lice koje je odgovorno za poštovanje mjere nošenja lične zaštitne maske, izuzev onih pravnih lica i preduzetnika koji imaju do troje zaposlenih.
    Odgovorno lice je lice koje je zaduženo za nadzor nad poštovanjem mjera koje se odnose na nošenje lične zaštitne maske i fizičke distance u objektu, a koje će nositi jasnu oznaku koja upućuje na njegove radne zadatke.
    Last edited by hercules; 07-02-22 at 23:26.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  20. #7916
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,186
    Thanks Thanks Given 
    2,267
    Thanks Thanks Received 
    2,469
    Thanked in
    1,261 Posts

    Default

    Pegasus, sigurno griješiš. Mjere propisuju nošenje maske, kakve god one bile, dobre ili loše. talve su. Kod nas u firmi an vratima stoji upozorenje da je nošenje maske obavezno, to imaš n amnogim objektima.
    Ja sam prvi put koronu tako dobila što mi je bilo muka da zamolim čovjeka da stavi masku. Pa kad mi bi muka fino 15 dana korone, karantin i tako...Srećom jak imunitet.
    Svaka firma ima pravo da odluči.

  21. #7917
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,253
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,781
    Thanked in
    2,402 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    A nije možda, nego sigurno griješiš.

    Inače jes. Treba ženi u prodavnicu mozak otvarat što te opominje zbog maske.
    Pravednije je da ona i poslodavac plate kazne da se ti ne bi maltretirao da staviš masku.

    Inače mogu da i zabrane ulazak u svoj objekat sa ili bez pandemije ako im je do toga stalo. Pa ono ili se prilagodi ili traži drugu prodavnicu.
    Makar toga ne fali.

    @NHM na ovo si mislio?

    Vjerovatno je to, nisam dalje pokušavao da pristupim sajtu.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  22. #7918
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    802
    Thanks Thanks Given 
    728
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Pegasus, sigurno griješiš. Mjere propisuju nošenje maske, kakve god one bile, dobre ili loše. talve su. Kod nas u firmi an vratima stoji upozorenje da je nošenje maske obavezno, to imaš n amnogim objektima.
    Ja sam prvi put koronu tako dobila što mi je bilo muka da zamolim čovjeka da stavi masku. Pa kad mi bi muka fino 15 dana korone, karantin i tako...Srećom jak imunitet.
    Svaka firma ima pravo da odluči.
    Ne mogu da grijesim kad je provjereno. Dokazano bar 20ak puta. Policija nijednu prijavu nije napisala. Dana pritvora nije bilo. Pisem iz licnog iskustva i iskustva prijatelja koji ne nose maske nidje.

    Ne bih komentarisao da su maske ucinkovite. Da pocnem sa razlozima zasto nijesu, napravila bi se diskusija i omalovazavanje (ne sa moje strane - opet provjereno na ovom forumu , nazalost).

  23. #7919
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    1,329
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    68
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    ... Ja sam prvi put koronu tako dobila što mi je bilo muka da zamolim čovjeka da stavi masku. ...
    Kako znash da si je dobila bas zato sto neko nije stavio masku? Koje dokaze imas za ovo?

  24. #7920
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,435
    Thanks Thanks Given 
    2,834
    Thanks Thanks Received 
    4,033
    Thanked in
    1,951 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pegasus View Post
    Ne mogu da grijesim kad je provjereno. Dokazano bar 20ak puta. Policija nijednu prijavu nije napisala. Dana pritvora nije bilo. Pisem iz licnog iskustva i iskustva prijatelja koji ne nose maske nidje.

    Ne bih komentarisao da su maske ucinkovite. Da pocnem sa razlozima zasto nijesu, napravila bi se diskusija i omalovazavanje (ne sa moje strane - opet provjereno na ovom forumu , nazalost).
    Da si pročitao što smo postovali znao bi da griješiš.
    Učinkovitost maske ćemo ostaviti za drugu temu.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  25. #7921
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,186
    Thanks Thanks Given 
    2,267
    Thanks Thanks Received 
    2,469
    Thanked in
    1,261 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by napalm View Post
    Kako znash da si je dobila bas zato sto neko nije stavio masku? Koje dokaze imas za ovo?
    Tako što čovjek nije nosio masku, malo stariji pa me bilo muka da mu kažem. Nas je troje bilo tu. Nakon nekog vremena kaže kako ima temperaturu i glavobolju, ali sigurno nije korona. Pih, i sad mi je muka kad pominjem. Čuvaš se i sve i onda t emuka da kažeš jednoj budali da stavi bolesna masku i ćao. Svi troje smo dobili koronu. Treba li ti još dokaza ili ćeš reću da smo se ipak nedje drugo zarazili?
    Pegasus, ti i tvoje društvo možda ne morat eda nosite maske, kako god, ali kod nas u firmu sigurno bez maske ne bi ušli Može nam se

  26. The Following User Says Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  27. #7922
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,440
    Thanks Thanks Given 
    275
    Thanks Thanks Received 
    870
    Thanked in
    579 Posts

    Default

    @montenegrina

    Velika je vjerovatnoca da je upravo od toga bez maske ali je daleko od iskljucivog da upravno neko od vas vec nije imao COVID19 a bio bez simptoma. Imam takvih primjera u okruzenju koliko god hoces (prva moja suprugra prosle godine).

  28. #7923
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,186
    Thanks Thanks Given 
    2,267
    Thanks Thanks Received 
    2,469
    Thanked in
    1,261 Posts

    Default

    Beatnological, mnogo toga je oko ovog viruisa nepoznanica ali vjeruj mi, ovo je 100%. U sketoru nas je 6oro, jedna je bio na odmoru, drugo dvoje imali preležano skorije. U ovom slučaju je sigurno od tog bez maske. Ne kažem d abi nas i da je imao masku spasilo, ali eto ako već znas da imaš vatre, stavi tu pošljivu masku i pokaži malo društvene odgovornosti. Ovo je bilo u februaru prišle godine i srećom svo troje sa porodicama smo dobro prošlo.

  29. The Following User Says Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  30. #7924
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,871
    Thanks Thanks Given 
    1,519
    Thanks Thanks Received 
    5,013
    Thanked in
    2,350 Posts

    Default

    Prvom dozom vakcine protiv koronavirusa u Crnoj Gori je vakcinisano 63 odsto punoljetnog stanovništva, a revakcinisano 61,1 odsto.

    Prvu dozu vakcine primilo je 287.879 osoba ili 46,4 odsto, a drugu 279.147 ili 45 odsto ukupnog stanovništva.

    U Crnoj Gori u posljednja 24 sata prvu dozu vakcine primilo je 37 građana, a revakcinisano je 46.

    Treću dozu primile su 92.493 osobe, a u posljednja 24 sata 139.

    Masovna vakcinacija protiv Kovid-19 u Crnoj Gori počela je 4. maja.

    izvor: www.vijesti.me

    Sent from my moto e5 using Tapatalk

  31. #7925
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,440
    Thanks Thanks Given 
    275
    Thanks Thanks Received 
    870
    Thanked in
    579 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Treću dozu primile su 92.493 osobe, a u posljednja 24 sata 139.
    Znaci oficijalno nevakcinisanih (po njihovim "standardima") imamo poprilicno ogroman broj. ^^

Page 317 of 330 FirstFirst ... 217267307313314315316317318319320321327 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Čudna situacija... ali...
    By bmwe39 in forum Ljubav
    Replies: 204
    Last Post: 12-01-12, 21:56
  2. Trenutna ekonomska situacija
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 26-10-04, 11:45
  3. Uh "Situacija"
    By SHORTY in forum Sve i svašta
    Replies: 32
    Last Post: 02-08-04, 19:39
  4. Situacija sa plagijatima se preokrenula:-))))
    By castel nuovo in forum Muzika
    Replies: 3
    Last Post: 29-05-04, 23:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •