Quote Originally Posted by zvoncica View Post
pa po meni je to bilo i najbolje, medjutim ti i dalje nemas mogućnpst da "zabranis" nekome da klikne na thanks kad se postavi fotka pa opet imaš taj "neravnopravan" polozaj koji Starky pominje....jedina bi bilo moguce da se zabrani to davanje thanksova ili da postoji mogucnost da se ponisti kad pocne glasanje...pojma nemam
Nema potrebe da se brani išta... Neđelju dana, kada bi tema bila zaključana, je više nego dovoljan period da svi koji žele uđu i glasaju...

Sent using Tapatalk