
Originally Posted by
zvoncica
pa po meni je to bilo i najbolje, medjutim ti i dalje nemas mogućnpst da "zabranis" nekome da klikne na thanks kad se postavi fotka pa opet imaš taj "neravnopravan" polozaj koji Starky pominje....jedina bi bilo moguce da se zabrani to davanje thanksova ili da postoji mogucnost da se ponisti kad pocne glasanje...pojma nemam
Bookmarks