Page 38 of 129 FirstFirst ... 283435363738394041424888 ... LastLast
Results 926 to 950 of 3208

Thread: Kućanski aparati - mali i veliki

  1. #926
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,319
    Thanks Thanks Given 
    5,881
    Thanks Thanks Received 
    7,608
    Thanked in
    3,046 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    Ne, bolje kupit' od 300-500 i odje pljuvat' kako je rikavela i kako si vrnuo 5 stvari i kako su ovi i oni neljubazni.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Izvini molim te....

    Ti si onaj sa ferarijem, ne prepoznah te

    Na temu mašine, mene Ariston ladno služio 11 godina. Bio je neki problem sitniji, ako se dobro sjećam dok je bio pod garancijom, i to je to.

    Ozbiljno se mislim Teslu da uzmem. Raspitah se kažu da se možda kvare manje od Beka, koji je ono možda i skuplja i prilično kod nas popularna alternstiva. Pet godina garancije i neka vozi.



    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 14-12-21 at 01:12.

  2. #927
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Ja uzeh Teslu šporet prije mjesec dana, model CV6400SX, rekoše mi da se dobro pokazao. 5 godina garancije, što znam, dobro je to. Za sad nisam primijetio nikakav nedostatak a i ljudi iz servisa Tesle mi rekoše da ih na prste mogu prebrojat koliko im se vratilo na servis.

    Za TV sam već na drugoj temi rekao da je Tesla od serije S905 postao ozbiljan TV u kategoriji "dobijeno za uloženo", uzeh S906 za spavaću sobu sa 5 godina garancije bez puno razmišljanja.

    Sent from my SM-A725F using Tapatalk
    Last edited by BiTrAtE; 14-12-21 at 06:34.

  3. The Following User Says Thank You to BiTrAtE For This Useful Post:


  4. #928
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,374
    Thanked in
    2,263 Posts

    Default

    Tesline šporete je falilo dosta ljudi koje znam, a koji imaju para i Miele bez problema da iskeširaju u smislu da su probali za neki stan na primorju i da im se pokazao iznad očekivanja, pa su uzimali opet. Tesla TV već sigurno mogu reći da su dobri televizori.

  5. #929
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,047
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,919
    Thanked in
    4,309 Posts

    Default

    ovo mi treba

    https://www.instagram.com/reel/CW8Ox...dium=copy_link
    nothing comes from violence and nothing ever could

  6. #930
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,306
    Thanks Thanks Given 
    564
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Đe uzimati ugradne elemente i bijelu tehniku?
    You'll Never Smoke Alone..

  7. #931
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,632
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Mislim da Multicom ima najveći izbor...
    #fakenews

  8. #932
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,346
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,689
    Thanked in
    5,186 Posts

    Default

    Ima li ko iskustva sa Lamart posuđem, brendom uopšteno? Imaju svašta nešto (EWE je uvoznik za CG koliko vidim), čak i cijenom primamljivo ali ne bih uzimao ako je neko smeće. Mada Francuzi vidim...

    https://www.lamartpots.eu/

  9. #933
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,263
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ima li ko iskustva sa Lamart posuđem, brendom uopšteno? Imaju svašta nešto (EWE je uvoznik za CG koliko vidim), čak i cijenom primamljivo ali ne bih uzimao ako je neko smeće. Mada Francuzi vidim...

    https://www.lamartpots.eu/
    Moraš uživo da vidiš. Ako je lagana šerpa i tanko dno, bježi o toga
    The more things change, the more they stay the same.

  10. #934
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,011
    Thanks Thanks Given 
    2,412
    Thanks Thanks Received 
    252
    Thanked in
    164 Posts

    Default

    Treba uzeti samo pravi inox kao ona serija od Metalca... Bio je i WMF na akciji u Okovu.

    Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

  11. #935
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ima li ko iskustva sa Lamart posuđem, brendom uopšteno? Imaju svašta nešto (EWE je uvoznik za CG koliko vidim), čak i cijenom primamljivo ali ne bih uzimao ako je neko smeće. Mada Francuzi vidim...

    https://www.lamartpots.eu/
    Ja uzeh u Ewe dosta sitnih stvarčica (stalak za začine sa 12 bočica, kašiku za mjerenje, one tri male zdjelice z anošenje hrane, 4 ukrasne zdjelice za razne soseve ili može za sjemenke, mlinac za biber...) šerpe nisam, uzeh Tefal u Kimtec, imali su prošle nove godine odličnu akciju. Baš su mi se super pokazale.

  12. #936
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,267
    Thanks Thanks Given 
    383
    Thanks Thanks Received 
    727
    Thanked in
    348 Posts

    Default

    Ima li ko iskustava sa beko ugradnim friziderima?
    Podgorica Podgoricanima!

  13. #937
    Join Date
    Oct 2021
    Posts
    1,121
    Thanks Thanks Given 
    2,506
    Thanks Thanks Received 
    479
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    Interesuje me da li zna nekog majstora koji servisira Kirby?

  14. #938
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6,602
    Thanks Thanks Given 
    1,670
    Thanks Thanks Received 
    2,644
    Thanked in
    1,198 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mika123 View Post
    Interesuje me da li zna nekog majstora koji servisira Kirby?
    Oni se bave servisom

    https://www.facebook.com/pages/categ...8817649954622/


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #939
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    26,030
    Thanks Thanks Given 
    1,791
    Thanks Thanks Received 
    2,314
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    Ima li više Rainbow-a u CG?

  16. #940
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,593
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mika123 View Post
    Interesuje me da li zna nekog majstora koji servisira Kirby?
    Slavko 069/319165

    Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
    Servis bijele i smedje tehnike.
    069/495-559
    [email protected]

  17. #941
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,632
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Valjaju li šta električni palačinkari...? Je li bitna koliko snaga, ili su dovoljni i ovi entry modeli...?

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  18. #942
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,844
    Thanks Thanks Given 
    1,905
    Thanks Thanks Received 
    1,869
    Thanked in
    770 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Valjaju li šta električni palačinkari...? Je li bitna koliko snaga, ili su dovoljni i ovi entry modeli...?

    Sent using Tapatalk
    Ja imam neki entry level sto kazes, odlicna stvar, lagan za koriscenje, brzo sam mu "uhvatio" ruku.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  19. The Following User Says Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  20. #943
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Podgorica!
    Posts
    564
    Thanks Thanks Given 
    61
    Thanks Thanks Received 
    152
    Thanked in
    101 Posts

    Default

    Jes da nije aparat, ali imate li neku preporuku za nozeve? I ako znate, ima li dje po Pg da se pogleda? Ovi iz ovih "manjih" prodavnica mi ne ulivaju sigurnost obzirom na cijenu.

  21. #944
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6,602
    Thanks Thanks Given 
    1,670
    Thanks Thanks Received 
    2,644
    Thanked in
    1,198 Posts

    Default

    Ako oces da uzmes za cijeli zivot onda wmf marka,imaju ih u Cubico u Pg


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. #945
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,922
    Thanks Thanks Given 
    227
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    301 Posts

    Default

    serotonin prodavnica u srbiju ,vrhunski nozevi i serpe ,malo su skuplji ali sto kaze kolega za citav zivot

  23. #946
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    18,615
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,655
    Thanked in
    1,036 Posts

    Default

    A ni Dick ne fali ništa, ima serija za svaku namjenu, a pristupačniji su. Mislim da Okov ima i Victorinox nešto

  24. #947
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,652
    Thanks Thanks Given 
    75
    Thanks Thanks Received 
    931
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Ima li neko predlog za aparat za vakumiranje hrane?

    I ako ima neko iskustva, vidim prodaju se vakum kese za to, rolne i cuda, i to dosta skupih, savjet neki za to?
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  25. #948
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    10,160
    Thanks Thanks Given 
    1,727
    Thanks Thanks Received 
    1,661
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by plovak View Post
    Jes da nije aparat, ali imate li neku preporuku za nozeve? I ako znate, ima li dje po Pg da se pogleda? Ovi iz ovih "manjih" prodavnica mi ne ulivaju sigurnost obzirom na cijenu.
    Vitapur Rosmario, celicni (ne keramicki)...
    Uzeo sam jedan testno, i jos 2 preko odmah kad sam vidio kvalitet...
    Jaaako dobro drze ivicu (kad ga naostris i posle 5 dana koristenja u kuhinju i dalje mozes da izvlacis kolutove paradajza koji stoji na dasku)

    Naravno, nabavi i dobar ostrac, nema veze koliko je noz, ako se ne odrzava... preporucujem nesto ovoga tipa sa minimum 2 ili jos bolje 3 finoce



    Offtopic - takodje, kod njih su serpe rosmario pour&cook ooodlicne. tiganj isto sjajan i black line ima sjajne tiganje (obicne i za palacinke)
    A isprobalo se raznih metalaca, anonimusa, delimana itd...
    *naravno, ove serpe i tiganje obavevezno drveni pribor za kuvanje
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  26. The Following User Says Thank You to LuTheDuck For This Useful Post:


  27. #949
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,902
    Thanks Thanks Given 
    4,208
    Thanks Thanks Received 
    3,258
    Thanked in
    1,405 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Ima li neko predlog za aparat za vakumiranje hrane?

    I ako ima neko iskustva, vidim prodaju se vakum kese za to, rolne i cuda, i to dosta skupih, savjet neki za to?
    Tašta moja koristi, ne patiše joj, Gorenje VS 120W...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  28. The Following User Says Thank You to Ben Dover For This Useful Post:


  29. #950
    Join Date
    May 2021
    Posts
    752
    Thanks Thanks Given 
    155
    Thanks Thanks Received 
    98
    Thanked in
    71 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LuTheDuck View Post

    Naravno, nabavi i dobar ostrac, nema veze koliko je noz, ako se ne odrzava... preporucujem nesto ovoga tipa sa minimum 2 ili jos bolje 3 finoce


    Đe ima da se kupi ovakav oštrač?

Page 38 of 129 FirstFirst ... 283435363738394041424888 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kupujem frizider mali veliki nebitno samo NK
    By marko_nk89 in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 22-07-17, 10:31
  2. Info Djelovi za veliki i mali servis
    By Bumble Bee in forum Vozila i oprema
    Replies: 0
    Last Post: 25-12-14, 18:23
  3. Replies: 59
    Last Post: 01-10-12, 23:25
  4. Mali/Veliki servis
    By Sale in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 38
    Last Post: 28-09-10, 13:58
  5. Mali kucni aparati i rasveta
    By zlabra in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 15-01-08, 09:29

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •