Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
Spavaća sad bude oko 21 ali vala u dnevnu 23-24 mora vazda bit. Sad ja vidim što su vama računi za struju niski, ođe se izgleda grijanje pali oko nule tek



Sent from my SM-A725F using Tapatalk
e i ja vala, ako mi klima radi na 30 mi je non stop, mada ne volim na klimu da se grijem nego na termo pec...upalim je na punjenje u toku noći, jedinica ili dvojka....rijetko na trojku jer onda je stvarno prevruće, i to mi grije 35 kvadrata samo tako. Termometar ne pokazuje ispod 25...a meni ne smeta ni kad je 27, 28