
Originally Posted by
BiTrAtE
Spavaća sad bude oko 21 ali vala u dnevnu 23-24 mora vazda bit. Sad ja vidim što su vama računi za struju niski, ođe se izgleda grijanje pali oko nule tek
Sent from my SM-A725F using Tapatalk
e i ja vala, ako mi klima radi na 30 mi je non stop, mada ne volim na klimu da se grijem nego na termo pec...upalim je na punjenje u toku noći, jedinica ili dvojka....rijetko na trojku jer onda je stvarno prevruće, i to mi grije 35 kvadrata samo tako. Termometar ne pokazuje ispod 25...a meni ne smeta ni kad je 27, 28
Sovrenstvo tvorenija, tainstvene sile boe,
nita ljepe, nit je kada, niti od nje stvorit moe!
Bookmarks