neki dan sam vidio da covjek u Bazar ulazi u ovako parkiran auto... ispravi ga, potom podje 20m nize, sjede u drugi auto i parkira ga pored...
znaci ladno sam sebi cuv mjesto...
inace, moze li se kako nacerati ona institucija da ucini nesto od one garaze i parkinga? gubi svaki smisao da ja trazim parking 20m ili parkiram kroz blok jer oni imaju 30 oldtimera i ko zna sta sve ne dodatno u garazu, a da se ta auta ne micu