Quote Originally Posted by mur3633 View Post
Kad ga sastavim hoću da mu sipam isključivo stotku. Pa rekoh da vidim đe je najbolje ili je sve isto.

Mada gutaju ti motori što god da im se uspe, nisu kao ovi današnji što im dizne krepaju od lošeg goriva
ekopetrol je zbog toga sto je izdao mnoge objekte uveo rigorozne kontrole
prate se cistijerne
prate se radnici
automati su povezani sa kompjuterima, tako da se ne moze sipati ako se ne kuca (ranije je blo dospes 100l ko zna cega u cistijernu i tEraj, eto fino u dzep - i raznih drugih malverzacija).
Uz to imaju i svoju mobilnu laboratoriju kojom kontrolisu randomly - da se niko ne opusta

tako da ja njima vjerujem najvise